Letecky|Last Minute|Dovolená

Zimní dovolená v Portugalsku - Portugalsko 2021 / 2022

Aktuální nabídka zimní dovolené v Portugalsku za nejlepší ceny online 2021 / 2022. Zimní dovolená a All Inclusive zájezdy do Portugalska. Portugalsko 2021 / 2022.

Zimní dovolená Portugalsko 2021 / 2022

Inglaterra
★★★★
 
  • 14 430 Kč

Detail

Dovolená Portugalsko v zimě 2021 v lokalitě Estoril v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Inglaterra, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. prosinec až středa 8. prosinec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 38 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 14430,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku.
Azorský ostrov Sao Miguel s výlety
 
  • 33 040 Kč

Detail

Dovolená Azorské ostrovy, s neznámým počtem hvězdiček. Azorský ostrov Sao Miguel s výlety s délkou 9 dní, v termínu 3. prosinec 2021 až 11. prosinec 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Dle programu, zimní zájezd leteckou přepravou v ceně 33040 Kč.
Azorský ostrov Sao Miguel s výlety
★★
 
  • 33 040 Kč

Detail

Dovolená Portugalsko v zimě 2021 v lokalitě Azorské ostrovy, v místě Portugalsko v ?hvězdičkovém ubytování Azorský ostrov Sao Miguel s výlety, v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 3. prosinec až sobota 11. prosinec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 39 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy poznávací, aktuálně v ceně 33040,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku.
Azory - kombinace 3 ostrovů
 
  • 50 270 Kč

Detail

Dovolená Azorské ostrovy, s neznámým počtem hvězdiček. Azory - kombinace 3 ostrovů s délkou 9 dní, v termínu 3. prosinec 2021 až 11. prosinec 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Dle programu, zimní zájezd leteckou přepravou v ceně 50270 Kč.
Azory - kombinace 3 ostrovů
★★
 
  • 50 270 Kč

Detail

Dovolená Portugalsko v zimě 2021 v lokalitě Azorské ostrovy, v místě Portugalsko v ?hvězdičkovém ubytování Azory - kombinace 3 ostrovů, v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 3. prosinec až sobota 11. prosinec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 39 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy poznávací, aktuálně v ceně 50270,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku.
Azory - kombinace 4 ostrovů
 
  • 59 020 Kč

Detail

Dovolená Azorské ostrovy, s neznámým počtem hvězdiček. Azory - kombinace 4 ostrovů s délkou 11 dní, v termínu 3. prosinec 2021 až 13. prosinec 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Dle programu, zimní zájezd leteckou přepravou v ceně 59020 Kč.
Azory - kombinace 4 ostrovů
★★
 
  • 59 020 Kč

Detail

Dovolená Portugalsko v zimě 2021 v lokalitě Azorské ostrovy, v místě Portugalsko v ?hvězdičkovém ubytování Azory - kombinace 4 ostrovů, v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 3. prosinec až pondělí 13. prosinec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 39 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy poznávací, aktuálně v ceně 59020,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku.
Inglaterra
★★★★
 
  • 14 589 Kč

Detail

Dovolená Portugalsko v zimě 2021 v resortu Estoril v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Inglaterra od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 3. prosince do čtvrtek 9. prosince s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 39 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Portugalsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 14589,- Kč.
Trekking mezi vulkány Azorských ostrovů
 
  • 28 260 Kč

Detail

Dovolená Azorské ostrovy levně, s neznámým počtem hvězdiček. Trekking mezi vulkány Azorských ostrovů s délkou 9 dní, v termínu 3. prosinec 2021 až 11. prosinec 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Dle programu, zimní zájezd leteckou přepravou v ceně 28260 Kč.
Trekking mezi vulkány Azorských ostrovů
★★
 
  • 28 260 Kč

Detail

Dovolená Portugalsko v zimě 2021 v resortu Azorské ostrovy v ?hvězdičkovém ubytování Trekking mezi vulkány Azorských ostrovů od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 3. prosince do sobota 11. prosince s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 39 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Portugalsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy poznávací levně, v aktuální online ceně 28260,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 463 nalezených

Dovolenou Portugalsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Portugalsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Portugalska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Portugalska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Portugalsku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Portugalsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Portugalsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Jordánsko zimní dovolená, Kanárské ostrovy zimní dovolená, Kapverdské ostrovy zimní dovolená nebo například dovolenou Kuba zimní dovolená? Další možností je třeba Kypr zimní dovolená.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Portugalsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Portugalsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Portugalsku můžete také podle kvality: např Portugalsko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Portugalsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Portugalsko nebo sekci dovolená s dětmi.

Dovolenou v Portugalsku volí mnoho turistů za cíl své dovolené zejména pro jeho výjimečně příznivé podnebí a nádherné pláže, které poskytují ideální podmínky ke koupání či surfování v moři. V Portugalsku si také přijdou na své milovníci golfu a tenisu. Pro příznivce cestování typu Last Minute letecky jsou výhodnou volbou v letních měsících levné charterové lety. Tato levná letecká spojení však musíte většinou rezervovat s dostatečným předstihem, který bývá od několika týdnů až dokonce po měsíce. Dovolená v Portugalsku je vhodná pro rodiny s dětmi, pro které jsou zde vytvořeny ideální podmínky ve formě různého volnočasového vyžití. Nejběžnějším typem levného ubytování jsou penziony, dále se můžete ubytovat v soukromých domech či v hotelech různých cenových kategorií, nebo ve stále oblíbenějším typu ubytování na zemědělských statcích či v soukromých šlechtických sídlech.