Letecky|Last Minute|Dovolená

Azorské ostrovy    >    

Dovolená Azorské ostrovy v září 2022/2023 - Září v Portugalsku

Dovolená Azorské ostrovy v září 2022/2023. Aktuální nabídka dovolené v Portugalsku v září 2022/2023. Zájezdy Azorské ostrovy za nejvýhodnější ceny online.

Dovolená Azorské ostrovy v září 2022/2023

AZORY - Sao Miguel - Terceira - 2022!
★★
 
 • 34 900 Kč

Detail

Dovolená Portugalsko na podzim 2022 v lokalitě Azorské ostrovy v ?hvězdičkovém ubytování AZORY - Sao Miguel - Terceira - 2022!, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. září až čtvrtek 8. září je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 221 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy poznávací, aktuálně v ceně 34900,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku.
AZORY - Sao Miguel - Terceira - 2022!
★★
 
 • 34 900 Kč

Detail

Dovolená Portugalsko na podzim 2022 v resortu Azorské ostrovy v ?hvězdičkovém ubytování AZORY - Sao Miguel - Terceira - 2022! od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 8. září do čtvrtek 15. září s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 228 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Portugalsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy poznávací, v aktuální online ceně 34900,- Kč.
PORTUGALSKO - AZORSKÉ OSTROVY
★★
 • 42 773 Kč
 • 41 490 Kč
 • - 3 %
 • Detail

  Dovolená Portugalsko na podzim 2022 v lokalitě Azorské ostrovy, v místě Portugalsko v ?hvězdičkovém ubytování PORTUGALSKO - AZORSKÉ OSTROVY, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 11. září až neděle 18. září je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 231 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, poznávací, u moře levně se slevou 3 %, aktuálně v ceně 41490,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku.
  Azorské ostrovy - malý okruh a Lisabon
  ★★
   
  • 38 980 Kč

  Detail

  Dovolená Portugalsko na podzim 2022 v resortu Azorské ostrovy, v místě Portugalsko v ?hvězdičkovém ubytování Azorské ostrovy - malý okruh a Lisabon od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 23. září do neděle 2. října s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 243 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Portugalsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy poznávací, v aktuální online ceně 38980,- Kč.
  Vale Do Navio
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 14 164 Kč

  Detail

  4.1/5 Fantastické (6 hodnocení)
  Dovolená Portugalsko na podzim 2022 v lokalitě Azorské ostrovy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vale Do Navio, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 28. září až úterý 4. říjen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 248 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 14164,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku. Na základě 6 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Vale Do Navio je 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Vale Do Navio
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 14 311 Kč

  Detail

  4.1/5 Fantastické (6 hodnocení)
  Dovolená Portugalsko na podzim 2022 v resortu Azorské ostrovy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vale Do Navio od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 28. září do úterý 4. října s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 248 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Portugalsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 14311,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.1 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 6 cestovatelů).
  Azorské ostrovy
  ★★
   
  • 37 990 Kč

  Detail

  Dovolená Portugalsko na podzim 2023 v lokalitě Azorské ostrovy v ?hvězdičkovém ubytování Azorské ostrovy, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 24. září až neděle 1. říjen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 609 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy poznávací, aktuálně v ceně 37990,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku.

  Zobrazeno 1-7 z 7 nalezených

  Dovolenou Azorské ostrovy 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Portugalsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Portugalska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Portugalska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Portugalsku vybráním příslušného měsíce:

  Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

  Pobyt v Portugalsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Portugalsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Španělsko září, Thajsko září, Tunisko září nebo například dovolenou Turecko září? Další možností je třeba USA září.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Portugalsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Portugalska 2022/2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Portugalska letecky 2022/2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022/2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Portugalsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Portugalsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Portugalsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Azorské ostrovy nebo sekci dovolená s dětmi.