Letecky|Last Minute|Dovolená

Portugalsko září 2021

Dovolená Portugalsko v září 2021. Aktuální nabídka dovolené v Portugalsku v září 2021. Zájezdy Portugalsko za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí v září v Portugalsku.

Dovolená Portugalsko v září 2021

Fenix Lisboa
★★★★
👍👍👍👍👍
 • Bar
 • Dětský koutek
 • Hotelová restaurace
 • Klimatizace
 • Minibar
 • Silnice kolem hotelu
 • TV
4.8/5 Fantastické (4 hodnocení)
Dovolená Portugalsko na podzim 2021 v lokalitě Lisabon v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Fenix Lisboa, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až pátek 3. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 135 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 14790,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Furnas Boutique Hotel
★★★★
Dovolená Portugalsko na podzim 2021 v lokalitě Azorské ostrovy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Furnas Boutique Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až středa 8. září, s dopravou vlastní - například autem, za 135 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy sportovní, golfové, v aktuální ceně 42990,- Kč.
Palacio Estoril Hotel Golf & Spa - Golf
★★★★★
 • Animační programy
 • Bar
 • Fitness
 • Golf
 • Hotelová restaurace
 • Klimatizace
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Minibar
 • Nonstop recepce
 • TV
 • Vnější bazén
Dovolená Portugalsko na podzim 2021 v lokalitě Estoril, v místě ESTORIL v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Palacio Estoril Hotel Golf & Spa - Golf, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až středa 8. září, s dopravou vlastní - například autem, za 135 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy sportovní, golfové levně, v aktuální ceně 25590,- CZK.
Furnas Boutique Hotel
★★★★
Dovolená Portugalsko na podzim 2021 v lokalitě Azorské ostrovy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Furnas Boutique Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. září až čtvrtek 9. září, s dopravou vlastní - například autem, za 136 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy sportovní, golfové, v aktuální ceně 42990,- Kč.
Onyria Quinta Da Marinha - Golf
★★★★★
Dovolená Portugalsko na podzim 2021 v lokalitě Estoril v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Onyria Quinta Da Marinha - Golf, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. září až čtvrtek 9. září, s dopravou vlastní - například autem, za 136 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy sportovní, golfové levně, v aktuální ceně 24190,- CZK.
Furnas Boutique Hotel
★★★★
Dovolená Portugalsko na podzim 2021 v lokalitě Azorské ostrovy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Furnas Boutique Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 3. září až pátek 10. září, s dopravou vlastní - například autem, za 137 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy sportovní, golfové, v aktuální ceně 42990,- Kč.
Onyria Quinta Da Marinha - Golf
★★★★★
Dovolená Portugalsko na podzim 2021 v lokalitě Estoril v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Onyria Quinta Da Marinha - Golf, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 3. září až pátek 10. září, s dopravou vlastní - například autem, za 137 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy sportovní, golfové levně, v aktuální ceně 24190,- CZK.
Visconde
★★★
Dovolená Portugalsko na podzim 2021 v lokalitě Lisabon, v místě Portugalsko v 3hvězdičkovém ubytování Visconde, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 4. září až sobota 11. září, s dopravou vlastní - například autem, za 138 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 9397,- Kč.
Atlantic Ocean View
★★★

Nejnovější recenze: Komplikace se zrušením letu do Lisabonu, náhradní let mne připravil prakticky o jeden den pobytu v Lisabonu

Dovolená Portugalsko na podzim 2021 v lokalitě Lisabon, v místě Portugalsko v 3hvězdičkovém ubytování Atlantic Ocean View, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 4. září až sobota 11. září, s dopravou vlastní - například autem, za 138 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 10696,- CZK.
Aliança
★★★
Dovolená Portugalsko na podzim 2021 v lokalitě Lisabon v 3hvězdičkovém ubytování Aliança, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 4. září až sobota 11. září, s dopravou vlastní - například autem, za 138 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 7029,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 234 nalezených

Dovolenou Portugalsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Portugalska vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Portugalsku vybráním příslušného měsíce:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt v Portugalsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Portugalsku žádnou lokalitu? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Česká republika září, Dominikánská republika září, Egypt září nebo například dovolenou Francie září? Další možností je třeba Chorvatsko září.


Termíny dovolené můžete vybírat podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022, podle stravy jako je All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava - ať už vlastní nebo letecká, typ zájezdy - například pouze pro seniory, podle nejlepších recenzí atd.