Letecky|Last Minute|Dovolená

Portugalsko v soukromí - Portugalsko 2023/2024

Aktuální nabídka ubytování v soukromí v Portugalsku za nejlepší ceny online. Soukromé apartmány a pokoje, chaty, rekreační domy, vily a byty levně. Široká nabídka Last Minute zájezdů s pobyty v soukromí. All Inclusive dovolená v Portugalsku letecky levně. Portugalsko 2023/2024.

Portugalsko v soukromí 2023/2024

Základní informace

Dovolená Portugalsko v zimě 2024 v letovisku Lisabon, Vila Gale Opera v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vila Gale Opera, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 22. únor až čtvrtek 29. únor. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s letem za 146 dní za aktuální cenu 29139,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku.


Středisko

Lisabon

Poloha

Hotel se nachází 3 kilometry od města Lisabon. Nejbližší nákupní zóna 5 kilometrů od hotelu. Restaurace a bary jsou vzdáleny 800 metrů.

Vybavení

Recepce, kliamtizace, 3 výtahy, klimatizovaná restuarace, hotelový bar, směnárna, Wi-Fi zdarma.

Ubytování

Pokoj typu Standard - možnost jednolůžko nebo manželská postel, vlastní koupelna, televize.
Pokoj typu Superior - možnost jednolůžko nebo manželská postel, stejné vybavení jako pokoj Standard.
Junior Suite - prostornější, stejné vybavení jako pokoj Standard.

Stravování

Snídaně nebo polopenze formou bufetu (během jídla k dispozici výběr nápojů).

Sport a zábava

Aerobik, golfové hřiště 20 kilometrů od hotelu. Za poplatek kulečník, sauna, výřivka, hamam, masáže.

Cena zahrnuje

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* transfery v destinaci
* 3/4/5/7 nocí - dle smlouvy o zájezdu
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* služby virtuálního českého delegáta
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Vybavení hotelu

 • WIFI zdarma

Portugalsko v soukromí - Portugalsko 2023/2024
Vila Gale Opera
★★★★
 
 • 29 139 Kč

Detail

Dovolená v Portugalsku na jaře 2024 v lokalitě Algarve v 3hvězdičkovém ubytování Vila Branca By Águahotels od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 2. dubna do úterý 9. dubna s cestou letecky z letiště Mnichov, s odletem za 186 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Portugalska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 18909,- Kč.
Portugalsko v soukromí 2023/2024
Vila Branca By Águahotels
★★★
 
 • 18 909 Kč

Detail

Dovolená Portugalsko na jaře 2024 v letovisku Algarve v 3hvězdičkovém ubytování Vila Branca By Águahotels, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 4. duben až čtvrtek 11. duben. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Mnichov, s letem za 188 dní za aktuální cenu 18019,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku.
Portugalsko v soukromí - Portugalsko 2023/2024 - Vila Branca By Águahotels
Vila Branca By Águahotels
★★★
 
 • 18 019 Kč

Detail

Dovolená v Portugalsku na jaře 2024 v lokalitě Algarve v 3hvězdičkovém ubytování Vila Branca By Águahotels od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 11. dubna do úterý 16. dubna s cestou letecky z letiště Mnichov, s odletem za 195 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Portugalska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 19319,- Kč.
Portugalsko v soukromí - Portugalsko 2023/2024 - Vila Branca By Águahotels
Vila Branca By Águahotels
★★★
 
 • 19 319 Kč

Detail

Dovolená Portugalsko na jaře 2024 v letovisku Algarve v 3hvězdičkovém ubytování Vila Branca By Águahotels, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 11. duben až čtvrtek 18. duben. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Mnichov, s letem za 195 dní za aktuální cenu 24299,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku.
Portugalsko v soukromí - Portugalsko 2023/2024 - Vila Branca By Águahotels
Vila Branca By Águahotels
★★★
 
 • 24 299 Kč

Detail

Dovolená v Portugalsku na jaře 2024 v lokalitě Algarve v 3hvězdičkovém ubytování Apartamentos Do Parque od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 13. dubna do soboty 20. dubna s cestou letecky z letiště Mnichov, s odletem za 197 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Portugalska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 22109,- Kč.
Portugalsko v soukromí 2023/2024 - Apartamentos Do Parque
Apartamentos Do Parque
★★★
 
 • 22 109 Kč

Detail

Dovolená Portugalsko na jaře 2024 v letovisku Algarve v 3hvězdičkovém ubytování Vila Branca By Águahotels, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 13. duben až sobota 20. duben. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Mnichov, s letem za 197 dní za aktuální cenu 22019,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku.
Portugalsko v soukromí 2023/2024 - Vila Branca By Águahotels
Vila Branca By Águahotels
★★★
 
 • 22 019 Kč

Detail

Dovolená v Portugalsku na jaře 2024 v lokalitě Algarve v 3hvězdičkovém ubytování Vila Branca By Águahotels od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 16. dubna do úterý 23. dubna s cestou letecky z letiště Mnichov, s odletem za 200 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Portugalska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 18769,- Kč.
Portugalsko v soukromí 2023/2024 - Vila Branca By Águahotels
Vila Branca By Águahotels
★★★
 
 • 18 769 Kč

Detail

Dovolená Portugalsko na jaře 2024 v letovisku Algarve v 3hvězdičkovém ubytování Apartamentos Do Parque, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 16. duben až neděle 21. duben. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Mnichov, s letem za 200 dní za aktuální cenu 18959,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku.
Portugalsko v soukromí 2023/2024 - Apartamentos Do Parque
Apartamentos Do Parque
★★★
 
 • 18 959 Kč

Detail

Dovolená v Portugalsku na jaře 2024 v lokalitě Algarve v 3hvězdičkovém ubytování Vila Branca By Águahotels od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 20. dubna do čtvrtka 25. dubna s cestou letecky z letiště Mnichov, s odletem za 204 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Portugalska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 23759,- Kč.
Vila Branca By Águahotels
Vila Branca By Águahotels
★★★
 
 • 23 759 Kč

Detail


Zobrazeno 1-10 z 64 nalezených

Dovolenou v Portugalsku volí mnoho turistů za cíl své dovolené zejména pro jeho výjimečně příznivé podnebí a nádherné pláže, které poskytují ideální podmínky ke koupání či surfování v moři. V Portugalsku si také přijdou na své milovníci golfu a tenisu. Pro příznivce cestování typu Last Minute letecky jsou výhodnou volbou v letních měsících levné charterové lety. Tato levná letecká spojení však musíte většinou rezervovat s dostatečným předstihem, který bývá od několika týdnů až dokonce po měsíce. Dovolená v Portugalsku je vhodná pro rodiny s dětmi, pro které jsou zde vytvořeny ideální podmínky ve formě různého volnočasového vyžití. Nejběžnějším typem levného ubytování jsou penziony, dále se můžete ubytovat v soukromých domech či v hotelech různých cenových kategorií, nebo ve stále oblíbenějším typu ubytování na zemědělských statcích či v soukromých šlechtických sídlech.

Dovolenou Portugalsko 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Portugalsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Portugalska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Portugalska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Portugalsku vybráním příslušných měsíců:

Pobyt v Portugalsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Portugalsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Mexiko v soukromí, Německo v soukromí, Omán v soukromí nebo například dovolenou Polsko v soukromí? Další možností je třeba Portugalsko v soukromí.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Portugalsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Portugalska 2023/2024 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Portugalska letecky 2023/2024 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023/2024 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Portugalsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Portugalsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Portugalsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Portugalsko nebo sekci dovolená s dětmi.