Letecky|Last Minute|Dovolená

Portugalsko únor 2022

Dovolená Portugalsko v únoru 2022. Aktuální nabídka dovolené v Portugalsku v únoru 2022. Zájezdy Portugalsko za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí v únoru v Portugalsku.

Dovolená Portugalsko v únoru 2022

Rota Do Sol (Atu170)
★★★
Dovolená Portugalsko v zimě 2022 v lokalitě Algarve, v místě Portugalsko v 3hvězdičkovém ubytování Rota Do Sol (Atu170), s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. únor až sobota 12. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 292 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3179,- CZK.
Carrer (Pmo110)
★★★
Dovolená Portugalsko v zimě 2022 v lokalitě Algarve, v místě Portugalsko v 3hvězdičkovém ubytování Carrer (Pmo110), s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. únor až sobota 26. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 306 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3544,- Kč.
Iberlagos (Lgs674)
★★★

Nejnovější recenze: Velmi pěkná dovolená, vracíme se sem pravidelně. Jen mne mrzí velmi malá nabídka výletů, která není obměňována.

Dovolená Portugalsko v zimě 2022 v lokalitě Algarve, v místě Portugalsko v 3hvězdičkovém ubytování Iberlagos (Lgs674), s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. únor až sobota 26. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 306 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3864,- CZK.

Zobrazeno 1-3 z 3 nalezených

Dovolenou Portugalsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Portugalska vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Portugalsku vybráním příslušného měsíce:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt v Portugalsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Portugalsku žádnou lokalitu? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Zanzibar únor, Albánie únor, Bali únor nebo například dovolenou Bulharsko únor? Další možností je třeba Černá Hora únor.


Termíny dovolené můžete vybírat podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022, podle stravy jako je All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava - ať už vlastní nebo letecká, typ zájezdy - například pouze pro seniory, podle nejlepších recenzí atd.