Dovolená v Portugalsku u moře
Vlajka Portugalska

Aktuální nabídka dovolené v Portugalsku v únoru 2021. Last Minute zájezdy do Portugalska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v únoru v Portugalsku. Portugalsko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Únor v Portugalsku.

Portugalskem.cz    >    

Dovolená v Portugalsku - únor 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Portugalska v únoru 2021

Mundial Lisboa
Dovolená Portugalsko v zimě 2021 v lokalitě Lisabon v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mundial Lisboa, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. únor až sobota 6. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 103 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 14790,- Kč.
 
Pestana Palace
Dovolená Portugalsko v zimě 2021 v lokalitě Lisabon v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Pestana Palace, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. únor až pátek 5. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 103 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, eurovíkendy levně, v aktuální ceně 17490,- Kč.
 
Mundial Lisboa
Dovolená Portugalsko v zimě 2021 v lokalitě Lisabon v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mundial Lisboa, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. únor až neděle 7. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 104 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 14790,- Kč.
 
Palacio Estoril Hotel Golf & Spa - Golf
Dovolená Portugalsko v zimě 2021 v lokalitě Estoril v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Palacio Estoril Hotel Golf & Spa - Golf, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. únor až středa 10. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 104 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové levně, v aktuální ceně 17290,- Kč.
 
Pestana Palace
Dovolená Portugalsko v zimě 2021 v lokalitě Lisabon v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Pestana Palace, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. únor až sobota 6. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 104 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, eurovíkendy levně, v aktuální ceně 17490,- Kč.
 
Azorský ostrov Sao Miguel s výlety
Dovolená Portugalsko v zimě 2021 v lokalitě Azorské ostrovy v hvězdičkovém ubytování Azorský ostrov Sao Miguel s výlety, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. únor až čtvrtek 11. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 105 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální ceně 27530,- Kč.
 
Azory - kombinace 3 ostrovů
Dovolená Portugalsko v zimě 2021 v lokalitě Azorské ostrovy v hvězdičkovém ubytování Azory - kombinace 3 ostrovů, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. únor až čtvrtek 11. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 105 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy poznávací, v aktuální ceně 52020,- Kč.
 
Azory - kombinace 4 ostrovů
Dovolená Portugalsko v zimě 2021 v lokalitě Azorské ostrovy v hvězdičkovém ubytování Azory - kombinace 4 ostrovů, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. únor až neděle 14. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 105 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy poznávací, v aktuální ceně 61230,- Kč.
 
Miraparque
Dovolená Portugalsko v zimě 2021 v lokalitě Lisabon v 3hvězdičkovém ubytování Miraparque, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. únor až neděle 7. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 105 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 7800,- Kč.
 
Neya Lisboa
Dovolená Portugalsko v zimě 2021 v lokalitě Lisabon v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Neya Lisboa, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. únor až neděle 7. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 105 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 8260,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 136 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Portugalsko podle měsíce odjezdu

Portugalsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal