Letecky|Last Minute|Dovolená

Portugalsko u moře - Portugalsko 2023

Aktuální nabídka ubytování v Portugalsku u moře za nejlepší ceny online. Pobyty v apartmánech přímo u moře. Last Minute dovolená v Portugalsku levně. All Inclusive Portugalsko letecky s ubytováním přímo u moře. Portugalsko 2023.

Portugalsko u moře 2023

Dovolená Portugalsko na jaře 2023 v letovisku Lisabon v ?hvězdičkovém ubytování Baia, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 13. duben až neděle 16. duben. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha nebo Vídeň, s letem za 11 dní za aktuální cenu 24269,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, u moře levně se slevou 6 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku.
Portugalsko u moře - Portugalsko 2023
Baia
★★
 • 25 818 Kč
 • 24 269 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  Dovolená v Portugalsku na jaře 2023 v lokalitě Lisabon v ?hvězdičkovém ubytování Baia od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 16. dubna do středy 19. dubna s cestou letecky z letiště Praha nebo Vídeň, s odletem za 14 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Portugalska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, u moře levně se slevou 17 %, v aktuální online ceně 17279,- Kč.
  Portugalsko u moře 2023
  Baia
  ★★
  • 20 818 Kč
  • 17 279 Kč
 • - 17 %
 • Detail

  Dovolená Portugalsko na jaře 2023 v letovisku Algarve v ?hvězdičkovém ubytování 3Hb Falesia Garden, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 6. květen až úterý 9. květen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s letem za 34 dní za aktuální cenu 28949,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy, pobytové, u moře levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku.
  Portugalsko u moře - Portugalsko 2023 - 3Hb Falesia Garden
  3Hb Falesia Garden
  ★★
   
  • 28 949 Kč

  Detail

  Dovolená v Portugalsku na jaře 2023 v lokalitě Algarve v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Holiday Inn Algarve od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 6. května do úterý 9. května s cestou letecky z letiště Praha, s odletem za 34 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Portugalska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy, pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 27769,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Holiday Inn Algarve je 4.1 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 6 cestovatelů).
  Portugalsko u moře - Portugalsko 2023 - Holiday Inn Algarve
  Holiday Inn Algarve
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 27 769 Kč

  Detail

  4.1/5 Fantastické (6 hodnocení)
  Dovolená Portugalsko na jaře 2023 v letovisku Algarve v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vila Galé Náutico, v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 9. květen až pátek 19. květen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s letem za 37 dní za aktuální cenu 35639,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy, pobytové, u moře. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku. Na základě 11 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Vila Galé Náutico 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
  Portugalsko u moře - Portugalsko 2023 - Vila Galé Náutico
  Vila Galé Náutico
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 35 639 Kč

  Detail

  4.4/5 Fantastické (11 hodnocení)
  Dovolená v Portugalsku na jaře 2023 v lokalitě Algarve v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Pestana Alvor South Beach od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 9. května do úterý 16. května s cestou letecky z letiště Praha, s odletem za 37 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Portugalska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy, pobytové, u moře, v aktuální online ceně 39649,- Kč.
  Portugalsko u moře 2023 - Pestana Alvor South Beach
  Pestana Alvor South Beach
  ★★★★
   
  • 39 649 Kč

  Detail

  Dovolená Portugalsko na jaře 2023 v letovisku Algarve v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Pestana Alvor South Beach, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 9. květen až sobota 13. květen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s letem za 37 dní za aktuální cenu 35659,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy, pobytové, u moře levně se slevou 5 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku.
  Portugalsko u moře 2023 - Pestana Alvor South Beach
  Pestana Alvor South Beach
  ★★★★
  • 37 536 Kč
  • 35 659 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  Dovolená v Portugalsku na jaře 2023 v lokalitě Algarve v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vila Galé Náutico od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 13. května do úterý 16. května s cestou letecky z letiště Praha, s odletem za 41 dní. Pobyt se stravou formou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Portugalska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy, pobytové, u moře, v aktuální online ceně 33309,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Vila Galé Náutico je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 11 cestovatelů).
  Portugalsko u moře 2023 - Vila Galé Náutico
  Vila Galé Náutico
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 33 309 Kč

  Detail

  4.4/5 Fantastické (11 hodnocení)
  Dovolená Portugalsko na jaře 2023 v letovisku Algarve v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Holiday Inn Algarve, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 23. květen až úterý 30. květen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s letem za 51 dní za aktuální cenu 41059,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy, pobytové, u moře. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku. Na základě 6 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Holiday Inn Algarve 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
  Portugalsko u moře 2023 - Holiday Inn Algarve
  Holiday Inn Algarve
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 41 059 Kč

  Detail

  4.1/5 Fantastické (6 hodnocení)
  Dovolená v Portugalsku na jaře 2023 v lokalitě Algarve v 3.5hvězdičkovém ubytování Dom Jose od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 23. května do pátku 26. května s cestou letecky z letiště Praha, s odletem za 51 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Portugalska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy, pobytové, u moře, v aktuální online ceně 32929,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Dom Jose je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 8 cestovatelů).
  Dom Jose
  Dom Jose
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 32 929 Kč

  Detail

  4.2/5 Fantastické (8 hodnocení)

  Zobrazeno 1-10 z 76 nalezených

  Dovolenou v Portugalsku volí mnoho turistů za cíl své dovolené zejména pro jeho výjimečně příznivé podnebí a nádherné pláže, které poskytují ideální podmínky ke koupání či surfování v moři. V Portugalsku si také přijdou na své milovníci golfu a tenisu. Pro příznivce cestování typu Last Minute letecky jsou výhodnou volbou v letních měsících levné charterové lety. Tato levná letecká spojení však musíte většinou rezervovat s dostatečným předstihem, který bývá od několika týdnů až dokonce po měsíce. Dovolená v Portugalsku je vhodná pro rodiny s dětmi, pro které jsou zde vytvořeny ideální podmínky ve formě různého volnočasového vyžití. Nejběžnějším typem levného ubytování jsou penziony, dále se můžete ubytovat v soukromých domech či v hotelech různých cenových kategorií, nebo ve stále oblíbenějším typu ubytování na zemědělských statcích či v soukromých šlechtických sídlech.

  Dovolenou Portugalsko 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Portugalsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Portugalska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Portugalska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Portugalsku vybráním příslušných měsíců:

  Pobyt v Portugalsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Portugalsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Malta 2023, dovolenou Maroko 2023, dovolenou Mauricius 2023/2024 nebo například dovolenou Německo 2023/2024? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Omán.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Portugalsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Portugalska 2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Portugalska letecky 2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Portugalsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Portugalsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Portugalsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Portugalsko nebo sekci dovolená s dětmi.