Letecky|Last Minute|Dovolená

Dovolená v Portugalsku - srpen 2023

Dovolená Portugalsko v srpnu 2023. Aktuální nabídka dovolené v Portugalsku v srpnu 2023. Zájezdy Portugalsko za nejvýhodnější ceny online.

Portugalsko v srpnu 2023

Dovolená Portugalsko v létě o prázdninách 2023 v letovisku Algarve v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Holiday Inn Algarve, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 1. srpen až sobota 5. srpen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s letem za 180 dní za aktuální cenu 26359,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, u moře levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku. Na základě 6 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Holiday Inn Algarve 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Dovolená v Portugalsku - srpen 2023
Holiday Inn AlgarveDoporučujeme
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 26 359 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (6 hodnocení)
Dovolená v Portugalsku v létě o prázdninách 2023 v lokalitě Algarve v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Balaia Golf Village od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 1. srpna do úterý 8. srpna s cestou letecky z letiště Praha, s odletem za 180 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Portugalsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 8 %, v aktuální online ceně 30139,- Kč.
Portugalsko v srpnu 2023
Balaia Golf Village
★★★★★
 • 32 760 Kč
 • 30 139 Kč
 • - 8 %
 • Detail

  Dovolená Portugalsko v létě o prázdninách 2023 v letovisku Algarve v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aparthotel Oceanus (Albufeira), v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 1. srpen až pátek 4. srpen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s letem za 180 dní za aktuální cenu 20959,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 20 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku.
  Dovolená v Portugalsku - srpen 2023 - Aparthotel Oceanus (Albufeira)
  Aparthotel Oceanus (Albufeira)
  ★★★★
  • 26 199 Kč
  • 20 959 Kč
 • - 20 %
 • Detail

  Dovolená v Portugalsku v létě o prázdninách 2023 v lokalitě Lisabon, Torel Palace, v místě Torel Palace v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Torel Palace od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 3. srpna do neděle 6. srpna s cestou letecky z letiště Vídeň, s odletem za 182 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Portugalsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 40329,- Kč.
  Dovolená v Portugalsku - srpen 2023 - Torel Palace
  Torel Palace
  ★★★★
   
  • 40 329 Kč

  Detail

  Dovolená Portugalsko v létě o prázdninách 2023 v letovisku Algarve v 2hvězdičkovém ubytování Baltum, v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 5. srpen až úterý 15. srpen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s letem za 184 dní za aktuální cenu 44359,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 7 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku.
  Dovolená v Portugalsku - srpen 2023 - Baltum
  Baltum
  ★★
  • 47 698 Kč
  • 44 359 Kč
 • - 7 %
 • Detail

  Dovolená v Portugalsku v létě o prázdninách 2023 v lokalitě Algarve v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Balaia Golf Village od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 5. srpna do soboty 12. srpna s cestou letecky z letiště Praha, s odletem za 184 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Portugalsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 23 %, v aktuální online ceně 29429,- Kč.
  Portugalsko v srpnu 2023 - Balaia Golf Village
  Balaia Golf Village
  ★★★★★
  • 38 219 Kč
  • 29 429 Kč
 • - 23 %
 • Detail

  Dovolená Portugalsko v létě o prázdninách 2023 v letovisku Algarve v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aqua Pedra Dos Bicos, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 5. srpen až sobota 12. srpen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s letem za 184 dní za aktuální cenu 37939,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku.
  Portugalsko v srpnu 2023 - Aqua Pedra Dos Bicos
  Aqua Pedra Dos Bicos
  ★★★★
   
  • 37 939 Kč

  Detail

  Dovolená v Portugalsku v létě o prázdninách 2023 v lokalitě Algarve v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vila Galé Ampalius od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 5. srpna do úterý 8. srpna s cestou letecky z letiště Praha, s odletem za 184 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Portugalsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, u moře levně se slevou 6 %, v aktuální online ceně 30249,- Kč.
  Portugalsko v srpnu 2023 - Vila Galé Ampalius
  Vila Galé Ampalius
  ★★★★
  • 32 180 Kč
  • 30 249 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  Dovolená Portugalsko v létě o prázdninách 2023 v letovisku Algarve v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vila Galé Ampalius, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 8. srpen až úterý 15. srpen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s letem za 187 dní za aktuální cenu 30109,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, u moře levně se slevou 9 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku.
  Portugalsko v srpnu 2023 - Vila Galé Ampalius
  Vila Galé Ampalius
  ★★★★
  • 33 087 Kč
  • 30 109 Kč
 • - 9 %
 • Detail

  Dovolená v Portugalsku v létě o prázdninách 2023 v lokalitě Algarve v 2hvězdičkovém ubytování Baltum od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 8. srpna do úterý 15. srpna s cestou letecky z letiště Praha, s odletem za 187 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Portugalsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální online ceně 30889,- Kč.
  Baltum
  Baltum
  ★★
  • 34 321 Kč
  • 30 889 Kč
 • - 10 %
 • Detail


  Zobrazeno 1-10 z 46 nalezených

  Dovolenou v Portugalsku volí mnoho turistů za cíl své dovolené zejména pro jeho výjimečně příznivé podnebí a nádherné pláže, které poskytují ideální podmínky ke koupání či surfování v moři. V Portugalsku si také přijdou na své milovníci golfu a tenisu. Pro příznivce cestování typu Last Minute letecky jsou výhodnou volbou v letních měsících levné charterové lety. Tato levná letecká spojení však musíte většinou rezervovat s dostatečným předstihem, který bývá od několika týdnů až dokonce po měsíce. Dovolená v Portugalsku je vhodná pro rodiny s dětmi, pro které jsou zde vytvořeny ideální podmínky ve formě různého volnočasového vyžití. Nejběžnějším typem levného ubytování jsou penziony, dále se můžete ubytovat v soukromých domech či v hotelech různých cenových kategorií, nebo ve stále oblíbenějším typu ubytování na zemědělských statcích či v soukromých šlechtických sídlech.

  Dovolenou Portugalsko 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Portugalsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Portugalska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Portugalska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Portugalsku vybráním příslušných měsíců:

  Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

  Pobyt v Portugalsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Portugalsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Malta srpen, Maroko srpen, Mauricius srpen nebo například dovolenou Mexiko srpen? Další možností je třeba Německo srpen.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Portugalsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Portugalska 2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Portugalska letecky 2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Portugalsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Portugalsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Portugalsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Portugalsko nebo sekci dovolená s dětmi.

  Vyhledáváme:   InviaVýsledky jsou řazeny dle data a názvu ubytovaních zařízení.