Dovolená v Portugalsku u moře
Vlajka Portugalska

Aktuální nabídka dovolené v Portugalsku v srpnu 2021. Last Minute zájezdy do Portugalska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v srpnu v Portugalsku. Portugalsko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Srpen v Portugalsku.

Portugalskem.cz    >    

Dovolená v Portugalsku - srpen 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Portugalska v srpnu 2021

Mundial Lisboa
Dovolená Portugalsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Lisabon v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mundial Lisboa, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až středa 4. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 283 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 16390,- Kč.
 
Olissippo Castelo
Dovolená Portugalsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Lisabon v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Olissippo Castelo, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až středa 4. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 283 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 18590,- Kč.
 
Avenida Palace
Dovolená Portugalsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Lisabon v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Avenida Palace, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. srpen až středa 4. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 284 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 15890,- Kč.
 
Olissippo Lapa Palace
Dovolená Portugalsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Lisabon v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Olissippo Lapa Palace, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 3. srpen až pátek 6. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 285 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 28690,- Kč.
 
Pestana Palace
Dovolená Portugalsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Lisabon v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Pestana Palace, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 3. srpen až sobota 7. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 285 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, eurovíkendy levně, v aktuální ceně 25490,- Kč.
 
Azorské ostrovy - malý okruh a Lisabon
Dovolená Portugalsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Azorské ostrovy v hvězdičkovém ubytování Azorské ostrovy - malý okruh a Lisabon, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu středa 4. srpen až čtvrtek 12. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 286 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy poznávací, v aktuální ceně 33980,- Kč.
 
Olissippo Lapa Palace
Dovolená Portugalsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Lisabon v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Olissippo Lapa Palace, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 4. srpen až pátek 6. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 286 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 21990,- Kč.
 
Avenida Palace
Dovolená Portugalsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Lisabon v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Avenida Palace, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 5. srpen až pondělí 9. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 287 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 23390,- Kč.
 
Olissippo Lapa Palace
Dovolená Portugalsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Lisabon v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Olissippo Lapa Palace, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 5. srpen až pondělí 9. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 287 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 35490,- Kč.
 
Olissippo Lapa Palace
Dovolená Portugalsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Lisabon v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Olissippo Lapa Palace, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 6. srpen až neděle 8. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 288 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 21990,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 133 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Portugalsko podle měsíce odjezdu

Portugalsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal