Dovolená v Portugalsku u moře
Vlajka Portugalska

Aktuální nabídka dovolené v Portugalsku v říjnu 2021. Last Minute zájezdy do Portugalska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v říjnu v Portugalsku. Portugalsko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Říjen v Portugalsku.

Portugalskem.cz    >    

Dovolená v Portugalsku - říjen 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Portugalska v říjnu 2021

Avenida Palace
Dovolená Portugalsko na podzim 2021 v lokalitě Lisabon v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Avenida Palace, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. říjen až pondělí 4. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 251 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 19590,- Kč.
 
Mundial Lisboa
Dovolená Portugalsko na podzim 2021 v lokalitě Lisabon v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mundial Lisboa, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. říjen až neděle 3. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 251 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 11590,- Kč.
 
Mundial Lisboa
Dovolená Portugalsko na podzim 2021 v lokalitě Lisabon v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mundial Lisboa, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. říjen až úterý 5. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 251 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 14790,- Kč.
 
Olissippo Lapa Palace
Dovolená Portugalsko na podzim 2021 v lokalitě Lisabon v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Olissippo Lapa Palace, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. říjen až neděle 3. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 251 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 19790,- Kč.
 
Studio Mafra
Dovolená Portugalsko na podzim 2021 v lokalitě Lisabon v 3hvězdičkovém ubytování Studio Mafra, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 2. říjen až sobota 9. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 252 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 5212,- Kč.
 
Fenix Lisboa
Dovolená Portugalsko na podzim 2021 v lokalitě Lisabon v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Fenix Lisboa, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 2. říjen až úterý 5. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 252 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 14290,- Kč.
 
Monte Da Eira
Dovolená Portugalsko na podzim 2021 v lokalitě Algarve v 3hvězdičkovém ubytování Monte Da Eira, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 2. říjen až sobota 9. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 252 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3890,- Kč.
 
Olissippo Castelo
Dovolená Portugalsko na podzim 2021 v lokalitě Lisabon v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Olissippo Castelo, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 2. říjen až pondělí 4. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 252 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 13390,- Kč.
 
Olissippo Lapa Palace
Dovolená Portugalsko na podzim 2021 v lokalitě Lisabon v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Olissippo Lapa Palace, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 2. říjen až středa 6. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 252 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 31190,- Kč.
 
Panoramico (Fda115)
Dovolená Portugalsko na podzim 2021 v lokalitě Lisabon v 3hvězdičkovém ubytování Panoramico (Fda115), s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 2. říjen až sobota 9. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 252 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2869,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 106 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Portugalsko podle měsíce odjezdu

Portugalsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal