Letecky|Last Minute|Dovolená

Portugalsko říjen 2021

Dovolená Portugalsko v říjnu 2021. Aktuální nabídka dovolené v Portugalsku v říjnu 2021. Zájezdy Portugalsko za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí v říjnu v Portugalsku.

Dovolená Portugalsko v říjnu 2021

Conrad Algarve - Golf
★★★★★
Dovolená Portugalsko na podzim 2021 v lokalitě Algarve v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Conrad Algarve - Golf, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. říjen až pátek 8. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 165 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy sportovní, golfové, v aktuální ceně 52990,- CZK.
Fenix Lisboa
★★★★
👍👍👍👍👍
  • Bar
  • Dětský koutek
  • Hotelová restaurace
  • Klimatizace
  • Minibar
  • Silnice kolem hotelu
  • TV
4.8/5 Fantastické (4 hodnocení)

Nejnovější recenze: Perfektní místo hotelu hned u metra. I pěšky v dosahu centra města.

Dovolená Portugalsko na podzim 2021 v lokalitě Lisabon v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Fenix Lisboa, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. říjen až úterý 5. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 165 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 16290,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.8 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Mundial Lisboa
★★★★
👍👍👍👍
3.9/5 Skvělé (11 hodnocení)

Nejnovější recenze: S eurovíkendom sme boli maximálne spokojní. Je chválihodné, že cestovná kancelária zabezpečuje odvoz osobným autom z letiska i na letisko. Je to mimoriadne krásne mesto so zvláštnou, romantickou atmosférou. Škoda akurát, že zo štyroch dní máte vlasne iba dva. Prvý deň dorazíte večer okolo deviatej a štvrtý deň odchádzate ráno o siedmej na letisko.

Dovolená Portugalsko na podzim 2021 v lokalitě Lisabon, v místě Lizbona v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mundial Lisboa, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. říjen až úterý 5. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 165 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 14790,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 3.9 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Vistamoura
★★★
Dovolená Portugalsko na podzim 2021 v lokalitě Algarve v 3hvězdičkovém ubytování Vistamoura, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 2. říjen až sobota 9. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 166 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 4444,- Kč.
Atlantic Ocean View
★★★

Nejnovější recenze: Komplikace se zrušením letu do Lisabonu, náhradní let mne připravil prakticky o jeden den pobytu v Lisabonu

Dovolená Portugalsko na podzim 2021 v lokalitě Lisabon, v místě Portugalsko v 3hvězdičkovém ubytování Atlantic Ocean View, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 2. říjen až sobota 9. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 166 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 10696,- CZK.
Aliança
★★★
Dovolená Portugalsko na podzim 2021 v lokalitě Lisabon v 3hvězdičkovém ubytování Aliança, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 2. říjen až sobota 9. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 166 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 6002,- Kč.
Studio Mafra
★★★
Dovolená Portugalsko na podzim 2021 v lokalitě Lisabon, v místě Portugalsko v 3hvězdičkovém ubytování Studio Mafra, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 2. říjen až sobota 9. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 166 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 5212,- CZK.
Vila Violeta
★★★★
Dovolená Portugalsko na podzim 2021 v lokalitě Lisabon v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vila Violeta, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 2. říjen až sobota 9. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 166 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 4164,- Kč.
Holiday House (Eri120)
★★★

Nejnovější recenze: Komplikace se zrušením letu do Lisabonu, náhradní let mne připravil prakticky o jeden den pobytu v Lisabonu

Dovolená Portugalsko na podzim 2021 v lokalitě Lisabon, v místě Portugalsko v 3hvězdičkovém ubytování Holiday House (Eri120), s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 2. říjen až sobota 9. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 166 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 %, v aktuální ceně 3521,- CZK.
Azory - kombinace 3 ostrovů

Nejnovější recenze: Všchno bylo velmi kvalitní a profesionální. Je to daleko lepší destinace než Kanáry, nebo Tunis. Tady Vás nikdo na ulici neotravuje. Všude je čisto , jak ve Švýcarsku Veškerá organizace byla od místních profesionální, jako v Evropě, ostatně to Evropa je, jen jsme měli potíže s odletem z Prahy do Lisabonu. Na vystavené letence byl napsán špatně čas odletu a jendíky tomu, že máme zvyk byý na letišti včas , jsme se dostali na poslední chvíli do letadla Pak bylo vše Ok. To vystavování letenek si ohl

Dovolená Portugalsko na podzim 2021 v lokalitě Azorské ostrovy, v místě Portugalsko v ?hvězdičkovém ubytování Azory - kombinace 3 ostrovů, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 2. říjen až neděle 10. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 166 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy poznávací, v aktuální ceně 60170,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 213 nalezených

Dovolenou Portugalsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Portugalska vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Portugalsku vybráním příslušného měsíce:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt v Portugalsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Portugalsku žádnou lokalitu? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Bali říjen, Bulharsko říjen, Černá Hora říjen nebo například dovolenou Česká republika říjen? Další možností je třeba Dominikánská republika říjen.


Termíny dovolené můžete vybírat podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022, podle stravy jako je All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava - ať už vlastní nebo letecká, typ zájezdy - například pouze pro seniory, podle nejlepších recenzí atd.