Letecky|Last Minute|Dovolená

Azorské ostrovy    >    

Azorské ostrovy recenze - Azorské ostrovy 2022

Nejlépe hodnocené hotely v letovisku Azorské ostrovy. Aktuální nabídka ubytování v nejlepších hotelech v Portugalsku - Azorské ostrovy. All Inclusive dovolená Azorské ostrovy. Azorské ostrovy 2022.

Azorské ostrovy s recenzemi 2022

Talisman
★★★★
👍👍👍👍👍
 • Bar
 • Fitness
 • Hotelová restaurace
 • Kavárna
 • Klimatizace
 • Lednička
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Minibar
 • TV
 • Vnitřní bazén
 • Vnější bazén
 
 • 14 433 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (3 hodnocení)
Dovolená Portugalsko v zimě 2022 v lokalitě Azorské ostrovy, v místě Talisman v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Talisman, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 30. leden až sobota 5. únor je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 7 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 14433,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku. Na základě 3 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Talisman je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Vale Do Navio
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 14 311 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (6 hodnocení)
Dovolená Portugalsko v zimě 2022 v resortu Azorské ostrovy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vale Do Navio od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 30. ledna do sobota 5. února s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 7 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Portugalsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 14311,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.1 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 6 cestovatelů).
Vale Do Navio
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 14 457 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (6 hodnocení)
Dovolená Portugalsko v zimě 2022 v lokalitě Azorské ostrovy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vale Do Navio, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 30. leden až sobota 5. únor je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 7 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 14457,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku. Na základě 6 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Vale Do Navio je 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Vale Do Navio
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 14 164 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (6 hodnocení)
Dovolená Portugalsko na podzim 2022 v resortu Azorské ostrovy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vale Do Navio od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 28. září do úterý 4. října s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 248 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Portugalsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 14164,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.1 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 6 cestovatelů).
Vale Do Navio
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 14 311 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (6 hodnocení)
Dovolená Portugalsko na podzim 2022 v lokalitě Azorské ostrovy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vale Do Navio, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 28. září až úterý 4. říjen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 248 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 14311,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku. Na základě 6 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Vale Do Navio je 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Vale Do Navio
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 13 480 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (6 hodnocení)
Dovolená Portugalsko na podzim 2022 v resortu Azorské ostrovy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vale Do Navio od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 12. října do úterý 18. října s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 262 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Portugalsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 13480,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.1 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 6 cestovatelů).
Vale Do Navio
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 13 602 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (6 hodnocení)
Dovolená Portugalsko na podzim 2022 v lokalitě Azorské ostrovy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vale Do Navio, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 12. říjen až úterý 18. říjen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 262 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 13602,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku. Na základě 6 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Vale Do Navio je 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Vale Do Navio
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 14 555 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (6 hodnocení)
Dovolená Portugalsko na podzim 2022 v resortu Azorské ostrovy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vale Do Navio od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 15. října do pátek 21. října s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 265 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Portugalsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 14555,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.1 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 6 cestovatelů).
Vale Do Navio
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 14 555 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (6 hodnocení)
Dovolená Portugalsko na podzim 2022 v lokalitě Azorské ostrovy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vale Do Navio, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 17. říjen až pondělí 24. říjen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 267 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 14555,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku. Na základě 6 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Vale Do Navio je 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Zobrazeno 1-9 z 9 nalezených

Dovolenou Azorské ostrovy 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Portugalsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Portugalska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Portugalska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Portugalsku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Portugalsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Portugalsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Polsko recenze, Portugalsko recenze, Rakousko recenze nebo například dovolenou Řecko recenze? Další možností je třeba Slovensko recenze.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Portugalsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Portugalska 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Portugalska letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Portugalsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Portugalsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Portugalsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Azorské ostrovy nebo sekci dovolená s dětmi.