Dovolená v Portugalsku u moře
Vlajka Portugalska

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Lisabon v prosinci 2020. Zájezdy do Portugalska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v prosinci v Portugalsku. Lisabon All Inclusive - pobyty Portugalsko s ubytováním v luxusních hotelech.

Portugalskem.cz    >    
Lisabon    >    

Dovolená Lisabon v prosinci - Prosinec v Portugalsku

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Lisabon v prosinci 2020

Olissippo Castelo
Dovolená Portugalsko 2020 - Lisabon v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Olissippo Castelo, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. prosinec až pátek 4. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 64 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 13390,- Kč.
 
Pestana Palace
Dovolená Portugalsko 2020 - Lisabon v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Pestana Palace, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 64 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové, eurovíkendy levně v aktuální ceně 20490,- Kč.
 
Hotel Miraparque
Dovolená Lisabon levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Hotel Miraparque s délkou 4 dní, v termínu 3. prosinec 2020 až 6. prosinec 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, zimní zájezd leteckou přepravou v ceně 6830 Kč.
 
Neya Lisboa
Dovolená Portugalsko 2020 - Lisabon v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Neya Lisboa, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 65 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 7560,- Kč.
 
Olissippo Lapa Palace
Dovolená Portugalsko 2020 - Lisabon v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Olissippo Lapa Palace, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 65 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 25490,- Kč.
 
Turim Europa
Dovolená Portugalsko 2020 - Lisabon v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Turim Europa, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 65 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 8960,- Kč.
 
Altis Belem Hotel & Spa
Dovolená Portugalsko 2020 - Lisabon v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Altis Belem Hotel & Spa, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 66 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 19090,- Kč.
 
Altis Belem Hotel & Spa
Dovolená Portugalsko 2020 - Lisabon v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Altis Belem Hotel & Spa, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. prosinec až pondělí 7. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 66 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 24390,- Kč.
 
Fenix Lisboa
Dovolená Portugalsko 2020 - Lisabon v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Fenix Lisboa, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. prosinec až pondělí 7. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 66 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 14290,- Kč.
 
Mundial Lisboa
Dovolená Portugalsko 2020 - Lisabon v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mundial Lisboa, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. prosinec až pondělí 7. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 66 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 13190,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 97 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Lisabon podle měsíce odjezdu

Lisabon All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal