Dovolená v Portugalsku u moře
Vlajka Portugalska

Aktuální nabídka poznávacích zájezdů do Portugalska za nejlepší ceny online. ☀️ Aktivní dovolená v Portugalsku. Ubytování s fakultativními výlety, památky a turistika. Last Minute All Inclusive zájezdy za poznáním letecky. Pobyty levně. Portugalsko 2020 / 2021.

Portugalskem.cz    >    

Poznávací zájezdy Portugalsko - Portugalsko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Poznávací zájezdy Portugalsko podle termínu

AZORY - FLY & DRIVE - 3 OSTROVY - Sao Miquel / Faial / Pico
Dovolená Portugalsko 2020 - Azorské ostrovy v hvězdičkovém ubytování AZORY - FLY & DRIVE - 3 OSTROVY - Sao Miquel / Faial / Pico, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 1. březen až neděle 8. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 43 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní zájezdy pobytové, poznávací v aktuální ceně 46190,- Kč.
 
Poznejte Lisabon a okolí
Dovolená Portugalsko 2020 - Lisabon v hvězdičkovém ubytování Poznejte Lisabon a okolí, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pátek 1. květen až pondělí 4. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 104 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové, poznávací levně v aktuální ceně 15280,- Kč.
 
Portugalsko, Španělsko
Dovolená Portugalsko 2020 - Lisabon v hvězdičkovém ubytování Portugalsko, Španělsko, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu úterý 21. červenec až úterý 4. srpen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 185 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 22990,- Kč.
 

Zobrazeno 1-3 z 3 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Portugalsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal