Letecky|Last Minute|Dovolená

Podzimní dovolená v Portugalsku - Portugalsko 2022

Aktuální nabídka podzimní dovolené v Portugalsku mimo hlavní sezónu za nejlepší ceny online. Ubytování v Portugalsku na podzim s All Inclusive službami. Podzimní prázdniny a Last Minute zájezdy letecky do Portugalska - pobyty levně. Portugalsko 2022.

Podzimní dovolená v Portugalsku 2022

AZORY - Sao Miguel - Terceira - 2022!
★★
 
 • 34 900 Kč

Detail

Dovolená Portugalsko na podzim 2022 v lokalitě Azorské ostrovy v ?hvězdičkovém ubytování AZORY - Sao Miguel - Terceira - 2022!, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. září až čtvrtek 8. září je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 221 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy poznávací, aktuálně v ceně 34900,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku.
Be Grateful
★★
 • 8 377 Kč
 • 8 126 Kč
 • - 3 %
 • Detail

  Dovolená Portugalsko na podzim 2022 v resortu Algarve v ?hvězdičkovém ubytování Be Grateful od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 3. září do sobota 10. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 223 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Portugalsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 %, v aktuální online ceně 8126,- Kč.
  AZORY - Sao Miguel - Terceira - 2022!
  ★★
   
  • 34 900 Kč

  Detail

  Dovolená Portugalsko na podzim 2022 v lokalitě Azorské ostrovy v ?hvězdičkovém ubytování AZORY - Sao Miguel - Terceira - 2022!, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 8. září až čtvrtek 15. září je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 228 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy poznávací, aktuálně v ceně 34900,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku.
  Isaurinda 1
  ★★
   
  • 6 569 Kč

  Detail

  Dovolená Portugalsko na podzim 2022 v resortu Algarve v ?hvězdičkovém ubytování Isaurinda 1 od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 10. září do sobota 17. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 230 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Portugalsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 6569,- Kč.
  Luz Romana B2 (Tva 100)
  ★★
   
  • 6 856 Kč

  Detail

  Dovolená Portugalsko na podzim 2022 v lokalitě Algarve v ?hvězdičkovém ubytování Luz Romana B2 (Tva 100), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 10. září až sobota 17. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 230 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 6856,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku.
  PORTUGALSKO - AZORSKÉ OSTROVY
  ★★
  • 42 773 Kč
  • 41 490 Kč
 • - 3 %
 • Detail

  Dovolená Portugalsko na podzim 2022 v resortu Azorské ostrovy, v místě Portugalsko v ?hvězdičkovém ubytování PORTUGALSKO - AZORSKÉ OSTROVY od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 11. září do neděle 18. září s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 231 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Portugalsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, poznávací, u moře levně se slevou 3 %, v aktuální online ceně 41490,- Kč.
  Iberlagos (Lgs676)
  ★★
   
  • 7 319 Kč

  Detail

  Dovolená Portugalsko na podzim 2022 v lokalitě Algarve v ?hvězdičkovém ubytování Iberlagos (Lgs676), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 17. září až sobota 24. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 237 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 7319,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku.
  Isaurinda 1
  ★★
   
  • 4 933 Kč

  Detail

  Dovolená Portugalsko na podzim 2022 v resortu Algarve v ?hvězdičkovém ubytování Isaurinda 1 od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 17. září do sobota 24. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 237 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Portugalsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 4933,- Kč.
  Luz Romana B2 (Tva 100)
  ★★
   
  • 3 552 Kč

  Detail

  Dovolená Portugalsko na podzim 2022 v lokalitě Algarve v ?hvězdičkovém ubytování Luz Romana B2 (Tva 100), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 17. září až sobota 24. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 237 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 3552,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku.
  Quinta De Santa Teresinha
  ★★
   
  • 6 541 Kč

  Detail

  Dovolená Portugalsko na podzim 2022 v resortu Algarve, v místě Portugalsko v ?hvězdičkovém ubytování Quinta De Santa Teresinha od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 17. září do sobota 24. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 237 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Portugalsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 6541,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 101 nalezených

  Dovolenou v Portugalsku volí mnoho turistů za cíl své dovolené zejména pro jeho výjimečně příznivé podnebí a nádherné pláže, které poskytují ideální podmínky ke koupání či surfování v moři. V Portugalsku si také přijdou na své milovníci golfu a tenisu. Pro příznivce cestování typu Last Minute letecky jsou výhodnou volbou v letních měsících levné charterové lety. Tato levná letecká spojení však musíte většinou rezervovat s dostatečným předstihem, který bývá od několika týdnů až dokonce po měsíce. Dovolená v Portugalsku je vhodná pro rodiny s dětmi, pro které jsou zde vytvořeny ideální podmínky ve formě různého volnočasového vyžití. Nejběžnějším typem levného ubytování jsou penziony, dále se můžete ubytovat v soukromých domech či v hotelech různých cenových kategorií, nebo ve stále oblíbenějším typu ubytování na zemědělských statcích či v soukromých šlechtických sídlech.

  Dovolenou Portugalsko 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Portugalsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Portugalska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Portugalska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Portugalsku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Portugalsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Portugalsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Albánie podzimní dovolená, Bali podzimní dovolená, Bulharsko podzimní dovolená nebo například dovolenou Černá Hora podzimní dovolená? Další možností je třeba Česká republika podzimní dovolená.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Portugalsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Portugalska 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Portugalska letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Portugalsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Portugalsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Portugalsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Portugalsko nebo sekci dovolená s dětmi.