Letecky|Last Minute|Dovolená

Nejlepší hotely v Portugalsku - Portugalsko 2023/2024

Nejlepší hotely v Portugalsku 2023/2024. Luxusní hotely v Portugalsku s nejlepším hodnocením. Portugalsko 2023/2024.

Nejlepší hotely v Portugalsku

Dovolená Portugalsko na jaře 2024 v letovisku Algarve v 3.5hvězdičkovém ubytování Monica Isabel Beach Club, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 4. duben až sobota 13. duben. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Mnichov, s letem za 188 dní za aktuální cenu 27369,- CZK. Rekreace je se stravou formou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, u moře levně se slevou 7 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku. Na základě 24 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Monica Isabel Beach Club 4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Nejlepší hotely v Portugalsku - Portugalsko 2023/2024
Monica Isabel Beach Club
★★★
👍👍👍👍
 • 29 429 Kč
 • 27 369 Kč
 • - 7 %
 • Detail

  4/5 Skvělé (24 hodnocení)
  Dovolená v Portugalsku na jaře 2024 v lokalitě Algarve v 3.5hvězdičkovém ubytování Monica Isabel Beach Club od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 2. května do čtvrtka 9. května s cestou letecky z letiště Mnichov, s odletem za 216 dní. Pobyt se stravou formou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Portugalska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 28549,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Monica Isabel Beach Club je 4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 24 cestovatelů).
  Nejlepší hotely v Portugalsku
  Monica Isabel Beach Club
  ★★★
  👍👍👍👍
   
  • 28 549 Kč

  Detail

  4/5 Skvělé (24 hodnocení)
  Dovolená Portugalsko na jaře 2024 v letovisku Algarve v 3.5hvězdičkovém ubytování Monica Isabel Beach Club, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 4. květen až pondělí 13. květen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Mnichov, s letem za 218 dní za aktuální cenu 33629,- CZK. Rekreace je se stravou formou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, u moře. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku. Na základě 24 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Monica Isabel Beach Club 4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
  Nejlepší hotely v Portugalsku - Portugalsko 2023/2024 - Monica Isabel Beach Club
  Monica Isabel Beach Club
  ★★★
  👍👍👍👍
   
  • 33 629 Kč

  Detail

  4/5 Skvělé (24 hodnocení)
  Dovolená v Portugalsku na jaře 2024 v lokalitě Algarve v 3.5hvězdičkovém ubytování Monica Isabel Beach Club od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 4. května do čtvrtka 9. května s cestou letecky z letiště Mnichov, s odletem za 218 dní. Pobyt se stravou formou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Portugalska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 27029,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Monica Isabel Beach Club je 4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 24 cestovatelů).
  Nejlepší hotely v Portugalsku - Portugalsko 2023/2024 - Monica Isabel Beach Club
  Monica Isabel Beach Club
  ★★★
  👍👍👍👍
   
  • 27 029 Kč

  Detail

  4/5 Skvělé (24 hodnocení)
  Dovolená Portugalsko na jaře 2024 v letovisku Lisabon, PESTANA CASCAIS OCEAN & CONFERENCE APARTHOTEL v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Pestana Cascais Ocean & Conference Aparthotel, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 15. květen až středa 22. květen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s letem za 229 dní za aktuální cenu 24539,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku. Na základě 9 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Pestana Cascais Ocean & Conference Aparthotel 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
  Nejlepší hotely v Portugalsku - Portugalsko 2023/2024 - Pestana Cascais Ocean & Conference Aparthotel
  Pestana Cascais Ocean & Conference Aparthotel
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 24 539 Kč

  Detail

  4.3/5 Fantastické (9 hodnocení)
  Dovolená v Portugalsku na jaře 2024 v lokalitě Algarve v 3.5hvězdičkovém ubytování Monica Isabel Beach Club od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 21. května do neděle 26. května s cestou letecky z letiště Mnichov, s odletem za 235 dní. Pobyt se stravou formou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Portugalska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 27779,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Monica Isabel Beach Club je 4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 24 cestovatelů).
  Nejlepší hotely v Portugalsku - Monica Isabel Beach Club
  Monica Isabel Beach Club
  ★★★
  👍👍👍👍
   
  • 27 779 Kč

  Detail

  4/5 Skvělé (24 hodnocení)
  Dovolená Portugalsko na jaře 2024 v letovisku Algarve v 3.5hvězdičkovém ubytování Monica Isabel Beach Club, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 25. květen až pondělí 3. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Mnichov, s letem za 239 dní za aktuální cenu 40029,- CZK. Rekreace je se stravou formou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, u moře. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku. Na základě 24 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Monica Isabel Beach Club 4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
  Nejlepší hotely v Portugalsku - Monica Isabel Beach Club
  Monica Isabel Beach Club
  ★★★
  👍👍👍👍
   
  • 40 029 Kč

  Detail

  4/5 Skvělé (24 hodnocení)
  Dovolená v Portugalsku v létě 2024 v lokalitě Algarve v 3.5hvězdičkovém ubytování Monica Isabel Beach Club od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 1. června do soboty 8. června s cestou letecky z letiště Mnichov, s odletem za 246 dní. Pobyt se stravou formou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Portugalska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, u moře, v aktuální online ceně 44079,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Monica Isabel Beach Club je 4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 24 cestovatelů).
  Nejlepší hotely v Portugalsku - Monica Isabel Beach Club
  Monica Isabel Beach Club
  ★★★
  👍👍👍👍
   
  • 44 079 Kč

  Detail

  4/5 Skvělé (24 hodnocení)
  Dovolená Portugalsko v létě 2024 v letovisku Algarve v 3.5hvězdičkovém ubytování Monica Isabel Beach Club, v délce 13 dní - 12 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 20. červen až úterý 2. červenec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Mnichov, s letem za 265 dní za aktuální cenu 48959,- CZK. Rekreace je se stravou formou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, u moře. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku. Na základě 24 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Monica Isabel Beach Club 4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
  Nejlepší hotely v Portugalsku - Monica Isabel Beach Club
  Monica Isabel Beach Club
  ★★★
  👍👍👍👍
   
  • 48 959 Kč

  Detail

  4/5 Skvělé (24 hodnocení)
  Dovolená v Portugalsku v létě o prázdninách 2024 v lokalitě Algarve v 3.5hvězdičkovém ubytování Monica Isabel Beach Club od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 6. července do čtvrtka 11. července s cestou letecky z letiště Mnichov, s odletem za 281 dní. Pobyt se stravou formou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Portugalska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, u moře levně se slevou 3 %, v aktuální online ceně 34959,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Monica Isabel Beach Club je 4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 24 cestovatelů).
  Monica Isabel Beach Club
  Monica Isabel Beach Club
  ★★★
  👍👍👍👍
  • 36 040 Kč
  • 34 959 Kč
 • - 3 %
 • Detail

  4/5 Skvělé (24 hodnocení)

  Zobrazeno 1-10 z 18 nalezených

  Dovolenou v Portugalsku volí mnoho turistů za cíl své dovolené zejména pro jeho výjimečně příznivé podnebí a nádherné pláže, které poskytují ideální podmínky ke koupání či surfování v moři. V Portugalsku si také přijdou na své milovníci golfu a tenisu. Pro příznivce cestování typu Last Minute letecky jsou výhodnou volbou v letních měsících levné charterové lety. Tato levná letecká spojení však musíte většinou rezervovat s dostatečným předstihem, který bývá od několika týdnů až dokonce po měsíce. Dovolená v Portugalsku je vhodná pro rodiny s dětmi, pro které jsou zde vytvořeny ideální podmínky ve formě různého volnočasového vyžití. Nejběžnějším typem levného ubytování jsou penziony, dále se můžete ubytovat v soukromých domech či v hotelech různých cenových kategorií, nebo ve stále oblíbenějším typu ubytování na zemědělských statcích či v soukromých šlechtických sídlech.

  Dovolenou Portugalsko 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Portugalsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Portugalska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Portugalska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Portugalsku vybráním příslušných měsíců:

  Pobyt v Portugalsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Portugalsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Dominikánská republika 2023, dovolenou Egypt 2023, dovolenou Francie 2023/2024 nebo například dovolenou Chorvatsko 2023/2024? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Itálie.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Portugalsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Portugalska 2023/2024 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Portugalska letecky 2023/2024 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023/2024 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Portugalsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Portugalsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Portugalsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Portugalsko nebo sekci dovolená s dětmi.