Letecky|Last Minute|Dovolená

Portugalsko listopad 2021

Dovolená Portugalsko v listopadu 2021. Aktuální nabídka dovolené v Portugalsku v listopadu 2021. Zájezdy Portugalsko za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí v listopadu v Portugalsku.

Dovolená Portugalsko v listopadu 2021

Visconde
★★★
Dovolená Portugalsko na podzim 2021 v lokalitě Lisabon, v místě Portugalsko v 3hvězdičkovém ubytování Visconde, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. listopad až sobota 13. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 201 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 14 %, v aktuální ceně 6609,- CZK.
Aliança
★★★
Dovolená Portugalsko na podzim 2021 v lokalitě Lisabon v 3hvězdičkovém ubytování Aliança, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. listopad až sobota 13. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 201 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 6002,- Kč.
Atlantic Ocean View
★★★

Nejnovější recenze: Komplikace se zrušením letu do Lisabonu, náhradní let mne připravil prakticky o jeden den pobytu v Lisabonu

Dovolená Portugalsko na podzim 2021 v lokalitě Lisabon, v místě Portugalsko v 3hvězdičkovém ubytování Atlantic Ocean View, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. listopad až sobota 13. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 201 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 7615,- CZK.
Vila Violeta
★★★★
Dovolená Portugalsko na podzim 2021 v lokalitě Lisabon v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vila Violeta, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. listopad až sobota 13. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 201 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 4164,- Kč.
Barroca (Lgs076)
★★★
Dovolená Portugalsko na podzim 2021 v lokalitě Algarve, v místě Portugalsko v 3hvězdičkovém ubytování Barroca (Lgs076), s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. listopad až sobota 13. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 201 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3130,- CZK.
Garden Parc
★★★

Nejnovější recenze: Komplikace se zrušením letu do Lisabonu, náhradní let mne připravil prakticky o jeden den pobytu v Lisabonu

Dovolená Portugalsko na podzim 2021 v lokalitě Lisabon, v místě Portugalsko v 3hvězdičkovém ubytování Garden Parc, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. listopad až sobota 13. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 201 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4472,- Kč.
Panoramico (Fda115)
★★★
Dovolená Portugalsko na podzim 2021 v lokalitě Lisabon, v místě Portugalsko v 3hvězdičkovém ubytování Panoramico (Fda115), s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. listopad až sobota 13. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 201 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2869,- CZK.
Praia Del Rey Golf Casa
★★★
Dovolená Portugalsko na podzim 2021 v lokalitě Lisabon, v místě Portugalsko v 3hvězdičkovém ubytování Praia Del Rey Golf Casa, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. listopad až sobota 13. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 201 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3952,- Kč.
Sítio Da Varzea
★★★
Dovolená Portugalsko na podzim 2021 v lokalitě Lisabon, v místě Portugalsko v 3hvězdičkovém ubytování Sítio Da Varzea, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. listopad až sobota 13. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 201 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2453,- CZK.
Visconde
★★★
Dovolená Portugalsko na podzim 2021 v lokalitě Lisabon, v místě Portugalsko v 3hvězdičkovém ubytování Visconde, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 13. listopad až sobota 20. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 208 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 14 %, v aktuální ceně 6609,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 19 nalezených

Dovolenou Portugalsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Portugalska vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Portugalsku vybráním příslušného měsíce:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt v Portugalsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Portugalsku žádnou lokalitu? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Slovinsko listopad, Spojené arabské emiráty listopad, Srí Lanka listopad nebo například dovolenou Španělsko listopad? Další možností je třeba Thajsko listopad.


Termíny dovolené můžete vybírat podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022, podle stravy jako je All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava - ať už vlastní nebo letecká, typ zájezdy - například pouze pro seniory, podle nejlepších recenzí atd.