Letecky|Last Minute|Dovolená

Dovolená v Portugalsku - listopad 2022

Dovolená Portugalsko v listopadu 2022. Aktuální nabídka dovolené v Portugalsku v listopadu 2022. Zájezdy Portugalsko za nejvýhodnější ceny online.

Portugalsko v listopadu 2022

Casa Da Guarda
★★
 
 • 11 080 Kč

Detail

Dovolená Portugalsko na podzim 2022 v lokalitě Algarve, v místě Portugalsko v ?hvězdičkovém ubytování Casa Da Guarda, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 5. listopad až sobota 12. listopad je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 286 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 11080,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku.
Iberlagos (Lgs676)
★★
 
 • 7 319 Kč

Detail

Dovolená Portugalsko na podzim 2022 v resortu Algarve v ?hvězdičkovém ubytování Iberlagos (Lgs676) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 5. listopadu do sobota 12. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 286 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Portugalsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 7319,- Kč.
Studio Ericeira
★★
 • 6 004 Kč
 • 5 704 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  Dovolená Portugalsko na podzim 2022 v lokalitě Lisabon, v místě Portugalsko v ?hvězdičkovém ubytování Studio Ericeira, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 12. listopad až sobota 19. listopad je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 293 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, aktuálně v ceně 5704,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku.
  Be Grateful
  ★★
   
  • 4 583 Kč

  Detail

  Dovolená Portugalsko na podzim 2022 v resortu Algarve v ?hvězdičkovém ubytování Be Grateful od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 12. listopadu do sobota 19. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 293 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Portugalsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 4583,- Kč.
  Casa Da Guarda
  ★★
   
  • 11 080 Kč

  Detail

  Dovolená Portugalsko na podzim 2022 v lokalitě Algarve, v místě Portugalsko v ?hvězdičkovém ubytování Casa Da Guarda, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 12. listopad až sobota 19. listopad je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 293 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 11080,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku.
  Be Grateful
  ★★
   
  • 4 583 Kč

  Detail

  Dovolená Portugalsko na podzim 2022 v resortu Algarve v ?hvězdičkovém ubytování Be Grateful od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 19. listopadu do sobota 26. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 300 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Portugalsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 4583,- Kč.
  Garden Parc
  ★★
  • 7 103 Kč
  • 6 748 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  Dovolená Portugalsko na podzim 2022 v lokalitě Lisabon, v místě Portugalsko v ?hvězdičkovém ubytování Garden Parc, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 26. listopad až sobota 3. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 307 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, aktuálně v ceně 6748,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku.
  Studio Ericeira
  ★★
  • 5 652 Kč
  • 5 369 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  Dovolená Portugalsko na podzim 2022 v resortu Lisabon, v místě Portugalsko v ?hvězdičkovém ubytování Studio Ericeira od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 26. listopadu do sobota 3. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 307 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Portugalsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, v aktuální online ceně 5369,- Kč.

  Zobrazeno 1-8 z 8 nalezených

  Dovolenou v Portugalsku volí mnoho turistů za cíl své dovolené zejména pro jeho výjimečně příznivé podnebí a nádherné pláže, které poskytují ideální podmínky ke koupání či surfování v moři. V Portugalsku si také přijdou na své milovníci golfu a tenisu. Pro příznivce cestování typu Last Minute letecky jsou výhodnou volbou v letních měsících levné charterové lety. Tato levná letecká spojení však musíte většinou rezervovat s dostatečným předstihem, který bývá od několika týdnů až dokonce po měsíce. Dovolená v Portugalsku je vhodná pro rodiny s dětmi, pro které jsou zde vytvořeny ideální podmínky ve formě různého volnočasového vyžití. Nejběžnějším typem levného ubytování jsou penziony, dále se můžete ubytovat v soukromých domech či v hotelech různých cenových kategorií, nebo ve stále oblíbenějším typu ubytování na zemědělských statcích či v soukromých šlechtických sídlech.

  Dovolenou Portugalsko 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Portugalsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Portugalska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Portugalska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Portugalsku vybráním příslušného měsíce:

  Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

  Pobyt v Portugalsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Portugalsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Turecko listopad, USA listopad, Vietnam listopad nebo například dovolenou Zanzibar listopad? Další možností je třeba Albánie listopad.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Portugalsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Portugalska 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Portugalska letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Portugalsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Portugalsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Portugalsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Portugalsko nebo sekci dovolená s dětmi.