Letecky|Last Minute|Dovolená

Letní dovolená v Portugalsku - Portugalsko 2023/2024

Letní dovolená v Portugalsku 2023/2024. Aktuální nabídka letní dovolené v Portugalsku za nejlepší ceny online. Letní pobyty a prázdniny s dětmi v Portugalsku. Portugalsko 2023/2024.

Letní dovolená v Portugalsku

Dovolená Portugalsko v létě 2024 v letovisku Algarve v 3.5hvězdičkovém ubytování Monica Isabel Beach Club, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 1. červen až sobota 8. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Mnichov, s letem za 246 dní za aktuální cenu 44079,- CZK. Rekreace je se stravou formou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, u moře. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku. Na základě 24 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Monica Isabel Beach Club 4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Letní dovolená v Portugalsku - Portugalsko 2023/2024
Monica Isabel Beach Club
★★★
👍👍👍👍
 
 • 44 079 Kč

Detail

4/5 Skvělé (24 hodnocení)
Dovolená v Portugalsku v létě 2024 v lokalitě Algarve v 3hvězdičkovém ubytování Pedras Da Rainha od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 1. června do soboty 8. června s cestou letecky z letiště Mnichov, s odletem za 246 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Portugalska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 36989,- Kč.
Letní dovolená v Portugalsku
Pedras Da Rainha
★★★
 
 • 36 989 Kč

Detail

Dovolená Portugalsko v létě 2024 v letovisku Algarve v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Salgados Beach Villas, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 4. červen až úterý 11. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Mnichov, s letem za 249 dní za aktuální cenu 44079,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku.
Letní dovolená v Portugalsku - Portugalsko 2023/2024 - Salgados Beach Villas
Salgados Beach Villas
★★★★★
 
 • 44 079 Kč

Detail

Dovolená v Portugalsku v létě 2024 v lokalitě Algarve v 3hvězdičkovém ubytování Apartamentos Do Parque od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 4. června do neděle 9. června s cestou letecky z letiště Mnichov, s odletem za 249 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Portugalska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 24209,- Kč.
Letní dovolená v Portugalsku - Portugalsko 2023/2024 - Apartamentos Do Parque
Apartamentos Do Parque
★★★
 
 • 24 209 Kč

Detail

Dovolená Portugalsko v létě 2024 v letovisku Algarve v 3hvězdičkovém ubytování Pedras Da Rainha, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 4. červen až úterý 11. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Mnichov, s letem za 249 dní za aktuální cenu 27829,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 4 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku.
Letní dovolená v Portugalsku - Portugalsko 2023/2024 - Pedras Da Rainha
Pedras Da Rainha
★★★
 • 28 989 Kč
 • 27 829 Kč
 • - 4 %
 • Detail

  Dovolená v Portugalsku v létě 2024 v lokalitě Algarve v 3hvězdičkovém ubytování Pedras Da Rainha od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 6. června do úterý 11. června s cestou letecky z letiště Mnichov, s odletem za 251 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Portugalska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 28429,- Kč.
  Letní dovolená v Portugalsku - Pedras Da Rainha
  Pedras Da Rainha
  ★★★
   
  • 28 429 Kč

  Detail

  Dovolená Portugalsko v létě 2024 v letovisku Algarve v 3hvězdičkovém ubytování Pedras Da Rainha, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 6. červen až čtvrtek 13. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Mnichov, s letem za 251 dní za aktuální cenu 32769,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku.
  Letní dovolená v Portugalsku - Pedras Da Rainha
  Pedras Da Rainha
  ★★★
   
  • 32 769 Kč

  Detail

  Dovolená v Portugalsku v létě 2024 v lokalitě Algarve, OLHOS DE AGUA, v místě OLHOS DE AGUA v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Pine Cliffs Resort od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 8. června do čtvrtka 13. června s cestou letecky z letiště Mnichov, s odletem za 253 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Portugalska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 34419,- Kč.

  Atributy: památky, půjčovna aut, s masážemi, s restaurací, s vířivkou.
  Letní dovolená v Portugalsku - Pine Cliffs Resort
  Pine Cliffs Resort
  ★★★★★
  • Klimatizace
  • Venkovní bazén
  • Vnitřní bazén
  • Lehátka u bazénu zdarma
  • Lehátka na pláži zdarma
  • TV
  • Minibar
  • Bar
  • Lednička
  • Dětský koutek
  • Dětské hřiště
  • Dětský bazén
  • Tenis
  • Golf
  • Surfování
  • Fitness
  • Animační programy
  • Hotelová restaurace
  • Kavárna
  • Půjčovna kol
  • Kuchyňský kout
   
  • 34 419 Kč

  Detail

  Dovolená Portugalsko v létě 2024 v letovisku Algarve v 3hvězdičkovém ubytování Vila Branca By Águahotels, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 8. červen až čtvrtek 13. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Mnichov, s letem za 253 dní za aktuální cenu 28709,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku.
  Letní dovolená v Portugalsku - Vila Branca By Águahotels
  Vila Branca By Águahotels
  ★★★
   
  • 28 709 Kč

  Detail

  Dovolená v Portugalsku v létě 2024 v lokalitě Algarve v 3hvězdičkovém ubytování Vila Branca By Águahotels od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 8. června do čtvrtka 13. června s cestou letecky z letiště Mnichov, s odletem za 253 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Portugalska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 25379,- Kč.
  Vila Branca By Águahotels
  Vila Branca By Águahotels
  ★★★
   
  • 25 379 Kč

  Detail


  Zobrazeno 1-10 z 96 nalezených

  Dovolenou v Portugalsku volí mnoho turistů za cíl své dovolené zejména pro jeho výjimečně příznivé podnebí a nádherné pláže, které poskytují ideální podmínky ke koupání či surfování v moři. V Portugalsku si také přijdou na své milovníci golfu a tenisu. Pro příznivce cestování typu Last Minute letecky jsou výhodnou volbou v letních měsících levné charterové lety. Tato levná letecká spojení však musíte většinou rezervovat s dostatečným předstihem, který bývá od několika týdnů až dokonce po měsíce. Dovolená v Portugalsku je vhodná pro rodiny s dětmi, pro které jsou zde vytvořeny ideální podmínky ve formě různého volnočasového vyžití. Nejběžnějším typem levného ubytování jsou penziony, dále se můžete ubytovat v soukromých domech či v hotelech různých cenových kategorií, nebo ve stále oblíbenějším typu ubytování na zemědělských statcích či v soukromých šlechtických sídlech.

  Dovolenou Portugalsko 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Portugalsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Portugalska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Portugalska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Portugalsku vybráním příslušných měsíců:

  Pobyt v Portugalsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Portugalsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Keňa letní dovolená, Kostarika letní dovolená, Kuba letní dovolená nebo například dovolenou Kypr letní dovolená? Další možností je třeba Maďarsko letní dovolená.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Portugalsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Portugalska 2023/2024 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Portugalska letecky 2023/2024 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023/2024 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Portugalsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Portugalsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Portugalsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Portugalsko nebo sekci dovolená s dětmi.