Letecky|Last Minute|Dovolená

Portugalsko leden 2022

Dovolená Portugalsko v lednu 2022. Aktuální nabídka dovolené v Portugalsku v lednu 2022. Zájezdy Portugalsko za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí v lednu v Portugalsku.

Dovolená Portugalsko v lednu 2022

Vilas Mouriscas
★★★
Dovolená Portugalsko v zimě 2022 v lokalitě Algarve, v místě Portugalsko v 3hvězdičkovém ubytování Vilas Mouriscas, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 8. leden až sobota 15. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 264 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1561,- CZK.
Senhora Da Rocha (Adp140)
★★

Nejnovější recenze: Velmi pěkná dovolená, vracíme se sem pravidelně. Jen mne mrzí velmi malá nabídka výletů, která není obměňována.

Dovolená Portugalsko v zimě 2022 v lokalitě Algarve, v místě Portugalsko v 2hvězdičkovém ubytování Senhora Da Rocha (Adp140), s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 29. leden až sobota 5. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 285 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3179,- Kč.
Villa Blue Ocean
★★★★

Nejnovější recenze: Velmi pěkná dovolená, vracíme se sem pravidelně. Jen mne mrzí velmi malá nabídka výletů, která není obměňována.

Dovolená Portugalsko v zimě 2022 v lokalitě Algarve, v místě Portugalsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Villa Blue Ocean, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 29. leden až sobota 5. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 285 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4323,- CZK.

Zobrazeno 1-3 z 3 nalezených

Dovolenou Portugalsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Portugalska vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Portugalsku vybráním příslušného měsíce:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt v Portugalsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Portugalsku žádnou lokalitu? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Slovinsko leden, Spojené arabské emiráty leden, Srí Lanka leden nebo například dovolenou Španělsko leden? Další možností je třeba Thajsko leden.


Termíny dovolené můžete vybírat podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022, podle stravy jako je All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava - ať už vlastní nebo letecká, typ zájezdy - například pouze pro seniory, podle nejlepších recenzí atd.