Letecky|Last Minute|Dovolená

Portugalsko Last Minute - Ubytování Portugalsko 2023

Portugalsko Last Minute 2023. Aktuální nabídka Last Minute dovolené v Portugalsku za nejlepší ceny online. Super Last Minute zájezdy do Portugalska. All Inclusive pobyty Portugalsko na poslední chvíli výhodně. Ubytování Portugalsko 2023.

Portugalsko Last Minute

Dovolená Portugalsko na jaře 2023 v letovisku Azorské ostrovy v 3hvězdičkovém ubytování Terra Nostra Garden, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 12. květen až úterý 16. květen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s letem za 40 dní za aktuální cenu 48439,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku.
Portugalsko Last Minute - Ubytování Portugalsko 2023
Terra Nostra Garden
★★★
 
 • 48 439 Kč

Detail

Dovolená v Portugalsku na jaře 2023 v lokalitě Azorské ostrovy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Marina Atlantico od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 12. května do úterý 16. května s cestou letecky z letiště Praha, s odletem za 40 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Portugalska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 39829,- Kč.
Portugalsko Last Minute
Marina Atlantico
★★★★
 
 • 39 829 Kč

Detail

Dovolená Portugalsko na jaře 2023 v letovisku Azorské ostrovy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Marina Atlantico, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 12. květen až středa 17. květen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s letem za 40 dní za aktuální cenu 35129,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku.
Portugalsko Last Minute - Ubytování Portugalsko 2023 - Marina Atlantico
Marina Atlantico
★★★★
 
 • 35 129 Kč

Detail

Dovolená v Portugalsku na jaře 2023 v lokalitě Azorské ostrovy v 3hvězdičkovém ubytování Terra Nostra Garden od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 12. května do středy 17. května s cestou letecky z letiště Vídeň, s odletem za 40 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Portugalska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 43739,- Kč.
Portugalsko Last Minute - Ubytování Portugalsko 2023 - Terra Nostra Garden
Terra Nostra Garden
★★★
 
 • 43 739 Kč

Detail

Dovolená Portugalsko na jaře 2023 v letovisku Algarve v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vila Galé Náutico, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 13. květen až úterý 16. květen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s letem za 41 dní za aktuální cenu 33309,- CZK. Rekreace je se stravou formou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy, pobytové, u moře. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku. Na základě 11 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Vila Galé Náutico 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Portugalsko Last Minute - Ubytování Portugalsko 2023 - Vila Galé Náutico
Vila Galé Náutico
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 33 309 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (11 hodnocení)
Dovolená v Portugalsku na jaře 2023 v lokalitě Lisabon v ?hvězdičkovém ubytování Lisabon od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 13. května do úterý 16. května s cestou letecky z letiště Praha, s odletem za 41 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Portugalska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy, eurovíkendy levně se slevou 1 %, v aktuální online ceně 16907,- Kč.
Portugalsko Last Minute - Lisabon
Lisabon
★★
 • 17 078 Kč
 • 16 907 Kč
 • - 1 %
 • Detail

  Dovolená Portugalsko na jaře 2023 v letovisku Azorské ostrovy v ?hvězdičkovém ubytování Acores Atlantico, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 19. květen až středa 24. květen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s letem za 47 dní za aktuální cenu 49869,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku.
  Portugalsko Last Minute - Acores Atlantico
  Acores Atlantico
  ★★
   
  • 49 869 Kč

  Detail

  Dovolená v Portugalsku na jaře 2023 v lokalitě Azorské ostrovy, Azoris Royal Garden, v místě Azoris Royal Garden v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Azoris Royal Garden od Invie v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 19. května do pondělí 29. května s cestou letecky z letiště Praha, s odletem za 47 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Portugalska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 48649,- Kč.
  Portugalsko Last Minute - Azoris Royal Garden
  Azoris Royal Garden
  ★★★★
  • Klimatizace
  • Venkovní bazén
  • Vnitřní bazén
  • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
  • TV
  • Minibar
  • Bar
  • Tenis
  • Fitness
  • Dětský bazén
  • Hotelová restaurace
   
  • 48 649 Kč

  Detail

  Dovolená Portugalsko na jaře 2023 v letovisku Azorské ostrovy v ?hvězdičkovém ubytování Acores Atlantico, v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 19. květen až pondělí 29. květen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s letem za 47 dní za aktuální cenu 92059,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku.
  Portugalsko Last Minute - Acores Atlantico
  Acores Atlantico
  ★★
   
  • 92 059 Kč

  Detail

  Dovolená v Portugalsku na jaře 2023 v lokalitě Azorské ostrovy v 3hvězdičkovém ubytování Vila Nova od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 19. května do středy 24. května s cestou letecky z letiště Vídeň, s odletem za 47 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Portugalska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 32949,- Kč.
  Vila Nova
  Vila Nova
  ★★★
   
  • 32 949 Kč

  Detail


  Zobrazeno 41-50 z 707 nalezených

  Dovolenou Portugalsko 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Portugalsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Portugalska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Portugalska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Portugalsku vybráním příslušných měsíců:

  Pobyt v Portugalsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Portugalsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Portugalsko Last Minute, Rakousko Last Minute, Řecko Last Minute nebo například dovolenou Seychely Last Minute? Další možností je třeba Slovensko Last Minute.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Portugalsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Portugalska 2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Portugalska letecky 2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Portugalsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Portugalsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Portugalsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Portugalsko nebo sekci dovolená s dětmi.