Letecky|Last Minute|Dovolená

Informace o Portugalsku s možností přidat odkaz - Portugalsko 2021 / 2022

Všeobecné informace o Portugalsku s možností přidat odkaz. Počasí, ceny v Portugalsku, informace o zájezdech a bezpečnost. Portugalsko 2021 / 2022.

Portugalsko - informace s možností přidat odkaz/url

Cestovní kanceláře

Seznam českých cestovních kanceláří a agentur pořádající zájezdy do Portugalska především do destinací Muscat a Salalah naleznete na webu Cestovní kanceláře CK.

Všeobecné informace

Všeobecné informace o Portugalsku jako jsou dějiny, geografie, obyvatelstvo, ekonomika, turistický ruch, kultura a další naleznete na Wikipedii.

Ceny v Portugalsku

Zajímají vás jak draho je v Portugalsku? Zkuste specializovaný web Dovolená ceny, kde naleznete aktuální ceny potravin, oblečení, obuvi, ceny nápojů, dopravy, alkoholu a cigaret, ceny v restauracích a ceny dovolené v Portugalsku.

Dovolená a Last Minute zájezdy

Pro porovnání cen dovolené a Last Minute zájezdů do Portugalska můžeme doporučit weby Dovolená Portugalsko a Portugalsko Last Minute.

Zelené osvědčení

V Portugalsku a dalších státech EU si můžete užít dovolenou s digitálním zeleným certifikátem. Tento Covid pas opravňuje každého občana Evropské unie k návštěvě všech států Evropské unie. Zájezdy do zemí s digitálním zeleným osvědčením naleznete na webu zeleneosvedceni.cz.

Bezpečnost

Informace o aktuální bezpečnostní situaci v Portugalsku naleznete na webu Ministerstva zahraničních věcí České republiky (MZV).

Počasí v Portugalsku

Jaké je aktuální počasí v Portugalsku se dozvíte na webu AccuWeather.com.

Informace o doméně portugalskem.cz

Informace o doméně portugalskem.cz a informace dalších doménách nejen o cestování naleznete v katalogu domén Jyn.

Jak přidat odkaz

Víte o nějakých zajímavých stránkách o Portugalsku? Pošlete nám na ně prosím typ - přidat odkaz můžete zde. Zasílejte nám tipy pouze na relevantní webové stránky nebo konkrétní URL o Portugalsku.

Dovolenou Portugalsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Portugalsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Portugalska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Portugalska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Portugalsku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Portugalsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Portugalsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Zanzibar - informace o dovolené, Albánie - informace o dovolené, Bali - informace o dovolené nebo například dovolenou Bulharsko - informace o dovolené? Další možností je třeba Černá Hora - informace o dovolené.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Portugalsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Portugalsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Portugalsku můžete také podle kvality: např Portugalsko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Portugalsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Portugalsko nebo sekci dovolená s dětmi.

Dovolenou v Portugalsku volí mnoho turistů za cíl své dovolené zejména pro jeho výjimečně příznivé podnebí a nádherné pláže, které poskytují ideální podmínky ke koupání či surfování v moři. V Portugalsku si také přijdou na své milovníci golfu a tenisu. Pro příznivce cestování typu Last Minute letecky jsou výhodnou volbou v letních měsících levné charterové lety. Tato levná letecká spojení však musíte většinou rezervovat s dostatečným předstihem, který bývá od několika týdnů až dokonce po měsíce. Dovolená v Portugalsku je vhodná pro rodiny s dětmi, pro které jsou zde vytvořeny ideální podmínky ve formě různého volnočasového vyžití. Nejběžnějším typem levného ubytování jsou penziony, dále se můžete ubytovat v soukromých domech či v hotelech různých cenových kategorií, nebo ve stále oblíbenějším typu ubytování na zemědělských statcích či v soukromých šlechtických sídlech.