Dovolená v Portugalsku u moře
Vlajka Portugalska

Aktuální nabídka luxusních golfových zájezdů do Portugalska 2020 / 2021. Dovolená s golfem All Inclusive. ☀️ Golfové pobyty v Portugalsku 2020 / 2021 pro začátečníky i profesionály. Cestování za golfovými zážitky do Portugalska. Portugalsko 2020 / 2021.

Portugalskem.cz    >    

Golf Portugalsko - Portugalsko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Golf Portugalsko podle termínu

Praia Del Rey Golf Casa
Dovolená Portugalsko na podzim 2020 v lokalitě Lisabon v 3hvězdičkovém ubytování Praia Del Rey Golf Casa, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. říjen až sobota 31. říjen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3736,- Kč.
 
Hotel Tivoli Carvoeiro****
Dovolená Portugalsko na podzim 2020 v lokalitě Algarve v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Tivoli Carvoeiro****, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 25. říjen až středa 28. říjen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy sportovní, golfové levně, v aktuální ceně 9480,- Kč.
 
Onyria Quinta Da Marinha - Golf
Dovolená Portugalsko na podzim 2020 v lokalitě Estoril v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Onyria Quinta Da Marinha - Golf, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 25. říjen až neděle 1. listopad, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy sportovní, golfové levně, v aktuální ceně 19790,- Kč.
 
Vidamar Resorts*****
Dovolená Portugalsko na podzim 2020 v lokalitě Algarve v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Vidamar Resorts*****, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 26. říjen až sobota 31. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy sportovní, golfové levně, v aktuální ceně 18250,- Kč.
 
Hotel Tivoli Carvoeiro****
Dovolená Portugalsko na podzim 2020 v lokalitě Algarve v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Tivoli Carvoeiro****, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 28. říjen až sobota 31. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy sportovní, golfové levně, v aktuální ceně 9480,- Kč.
 
Palacio Estoril Hotel Golf & Spa - Golf
Dovolená Portugalsko na podzim 2020 v lokalitě Estoril v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Palacio Estoril Hotel Golf & Spa - Golf, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 3. listopad až úterý 10. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové levně, v aktuální ceně 23790,- Kč.
 
Palacio Estoril Hotel Golf & Spa - Golf
Dovolená Portugalsko na podzim 2020 v lokalitě Estoril v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Palacio Estoril Hotel Golf & Spa - Golf, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 4. listopad až středa 11. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové levně, v aktuální ceně 23790,- Kč.
 
Hotel Morgado Golf & Country Club
Dovolená Algarve levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Hotel Morgado Golf & Country Club s délkou 8 dní, v termínu 9. listopad 2020 až 16. listopad 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, podzimní luxusní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 16090 Kč.
 
Palacio Estoril Hotel Golf & Spa - Golf
Dovolená Portugalsko na podzim 2020 v lokalitě Estoril v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Palacio Estoril Hotel Golf & Spa - Golf, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 9. listopad až pondělí 16. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 18 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové levně, v aktuální ceně 23790,- Kč.
 
Palacio Estoril Hotel Golf & Spa - Golf
Dovolená Portugalsko na podzim 2020 v lokalitě Estoril v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Palacio Estoril Hotel Golf & Spa - Golf, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 10. listopad až úterý 17. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 19 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové levně, v aktuální ceně 22790,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 309 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Portugalsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal