Letecky|Last Minute|Dovolená

First Minute Portugalsko - Portugalsko 2021

Aktuální nabídka First Minute zájezdů do Portugalska levně. All Inclusive First Minute dovolená v Portugalsku 2021. First Moment pobyty Portugalsko za nejlepší ceny online. Portugalsko 2021.

First Minute podle termínu

Fenix Lisboa
★★★★
👍👍👍👍👍
 • Bar
 • Dětský koutek
 • Hotelová restaurace
 • Klimatizace
 • Minibar
 • Silnice kolem hotelu
 • TV
4.8/5 Fantastické (4 hodnocení)
Dovolená Portugalsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Lisabon v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Fenix Lisboa, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 26. srpen až sobota 28. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 101 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy eurovíkendy levně aktuálně ceně 14790,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Furnas Boutique Hotel
★★★★
Dovolená Portugalsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Azorské ostrovy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Furnas Boutique Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 26. srpen až čtvrtek 2. září, s dopravou vlastní - například autem, za 101 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy sportovní, golfové, v aktuální online ceně 42990,- Kč.
Palacio Estoril Hotel Golf & Spa - Golf
★★★★★
 • Animační programy
 • Bar
 • Fitness
 • Golf
 • Hotelová restaurace
 • Klimatizace
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Minibar
 • Nonstop recepce
 • TV
 • Vnější bazén
Dovolená Portugalsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Estoril, v místě ESTORIL v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Palacio Estoril Hotel Golf & Spa - Golf, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 26. srpen až čtvrtek 2. září, s dopravou vlastní - například autem, za 101 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy sportovní, golfové aktuálně ceně 31990,- CZK.
Poznejte Lisabon a okolí
Dovolená Lisabon levně, s neznámým počtem hvězdiček. Poznejte Lisabon a okolí s délkou 4 dní, v termínu 26. srpen 2021 až 29. srpen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, letní zájezd leteckou přepravou v ceně 10790 Kč.
Furnas Boutique Hotel
★★★★
Dovolená Portugalsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Azorské ostrovy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Furnas Boutique Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 27. srpen až pátek 3. září, s dopravou vlastní - například autem, za 102 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy sportovní, golfové aktuálně ceně 42990,- CZK.
Visconde
★★★
Dovolená Portugalsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Lisabon, v místě Portugalsko v 3hvězdičkovém ubytování Visconde, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. srpen až sobota 4. září, s dopravou vlastní - například autem, za 103 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 15 %, v aktuální online ceně 9397,- Kč.
Sítio Da Varzea
★★★
Dovolená Portugalsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Lisabon, v místě Portugalsko v 3hvězdičkovém ubytování Sítio Da Varzea, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. srpen až sobota 4. září, s dopravou vlastní - například autem, za 103 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 % aktuálně ceně 3651,- CZK.
Dream View 50M From The Beach
★★
Dovolená Portugalsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Algarve, v místě Portugalsko v ?hvězdičkovém ubytování Dream View 50M From The Beach, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. srpen až sobota 4. září, s dopravou vlastní - například autem, za 103 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, v aktuální online ceně 12846,- Kč.
Villa Albufeira Ocean View
★★★★

Nejnovější recenze: Velmi pěkná dovolená, vracíme se sem pravidelně. Jen mne mrzí velmi malá nabídka výletů, která není obměňována.

Dovolená Portugalsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Algarve, v místě Portugalsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Villa Albufeira Ocean View, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. srpen až sobota 4. září, s dopravou vlastní - například autem, za 103 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % aktuálně ceně 11353,- CZK.
Villa Albufeira Sunshine
★★★
Dovolená Portugalsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Algarve v 3hvězdičkovém ubytování Villa Albufeira Sunshine, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. srpen až sobota 4. září, s dopravou vlastní - například autem, za 103 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 %, v aktuální online ceně 10014,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 491 nalezených

Dovolenou Portugalsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Portugalska vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Portugalsku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Portugalsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Portugalsku žádnou lokalitu? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Spojené arabské emiráty First Minute, Srí Lanka First Minute, Španělsko First Minute nebo například dovolenou Thajsko First Minute? Další možností je třeba Tunisko First Minute.


Termíny dovolené můžete vybírat podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022, podle stravy jako je All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava - ať už vlastní nebo letecká, typ zájezdy - například pouze pro seniory, podle nejlepších recenzí atd.

Dovolenou v Portugalsku volí mnoho turistů za cíl své dovolené zejména pro jeho výjimečně příznivé podnebí a nádherné pláže, které poskytují ideální podmínky ke koupání či surfování v moři. V Portugalsku si také přijdou na své milovníci golfu a tenisu. Pro příznivce cestování typu Last Minute letecky jsou výhodnou volbou v letních měsících levné charterové lety. Tato levná letecká spojení však musíte většinou rezervovat s dostatečným předstihem, který bývá od několika týdnů až dokonce po měsíce. Dovolená v Portugalsku je vhodná pro rodiny s dětmi, pro které jsou zde vytvořeny ideální podmínky ve formě různého volnočasového vyžití. Nejběžnějším typem levného ubytování jsou penziony, dále se můžete ubytovat v soukromých domech či v hotelech různých cenových kategorií, nebo ve stále oblíbenějším typu ubytování na zemědělských statcích či v soukromých šlechtických sídlech.