Dovolená v Portugalsku u moře
Vlajka Portugalska

Aktuální nabídka dovolené v Portugalsku v dubnu 2021. Last Minute zájezdy do Portugalska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v dubnu v Portugalsku. Portugalsko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Duben v Portugalsku.

Portugalskem.cz    >    

Dovolená v Portugalsku - duben 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Portugalska v dubnu 2021

Azorský ostrov Sao Miguel s výlety
Dovolená Portugalsko na jaře 2021 v lokalitě Azorské ostrovy v hvězdičkovém ubytování Azorský ostrov Sao Miguel s výlety, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až čtvrtek 8. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 75 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy poznávací, v aktuální ceně 31280,- Kč.
 
Azory - kombinace 3 ostrovů
Dovolená Portugalsko na jaře 2021 v lokalitě Azorské ostrovy v hvězdičkovém ubytování Azory - kombinace 3 ostrovů, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až čtvrtek 8. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 75 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy poznávací, v aktuální ceně 54590,- Kč.
 
Azory - kombinace 4 ostrovů
Dovolená Portugalsko na jaře 2021 v lokalitě Azorské ostrovy v hvězdičkovém ubytování Azory - kombinace 4 ostrovů, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až neděle 11. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 75 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy poznávací, v aktuální ceně 66510,- Kč.
 
Mundial Lisboa
Dovolená Portugalsko na jaře 2021 v lokalitě Lisabon v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mundial Lisboa, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až neděle 4. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 75 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 16390,- Kč.
 
Onyria Quinta Da Marinha - Golf
Dovolená Portugalsko na jaře 2021 v lokalitě Estoril v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Onyria Quinta Da Marinha - Golf, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až čtvrtek 8. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 75 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy sportovní, golfové levně, v aktuální ceně 26090,- Kč.
 
Trekking mezi vulkány Azorských ostrovů
Dovolená Portugalsko na jaře 2021 v lokalitě Azorské ostrovy v hvězdičkovém ubytování Trekking mezi vulkány Azorských ostrovů, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až čtvrtek 8. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 75 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy poznávací, v aktuální ceně 30020,- Kč.
 
Vila Nova Hotel
Dovolená Portugalsko na jaře 2021 v lokalitě Azorské ostrovy v 3hvězdičkovém ubytování Vila Nova Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až čtvrtek 8. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 75 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 23520,- Kč.
 
Vila Nova Hotel
Dovolená Portugalsko na jaře 2021 v lokalitě Azorské ostrovy v 3hvězdičkovém ubytování Vila Nova Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až čtvrtek 8. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 75 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 28920,- Kč.
 
Zelený ostrov Sao Miguel na kole
Dovolená Portugalsko na jaře 2021 v lokalitě Azorské ostrovy v hvězdičkovém ubytování Zelený ostrov Sao Miguel na kole, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až čtvrtek 8. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 75 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy poznávací, v aktuální ceně 40680,- Kč.
 
Fenix Lisboa
Dovolená Portugalsko na jaře 2021 v lokalitě Lisabon v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Fenix Lisboa, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. duben až neděle 4. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 76 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 14790,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 145 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Portugalsko podle měsíce odjezdu

Portugalsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal