Letecky|Last Minute|Dovolená

Dovolená v Portugalsku - duben 2022

Dovolená Portugalsko v dubnu 2022. Aktuální nabídka dovolené v Portugalsku v dubnu 2022. Zájezdy Portugalsko za nejvýhodnější ceny online.

Portugalsko v dubnu 2022

Apartmán Loureiro (Ericeira)
★★
 • 7 005 Kč
 • 6 585 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  Dovolená Portugalsko na jaře 2022 v lokalitě Lisabon, v místě Apartmán Loureiro (Ericeira) v ?hvězdičkovém ubytování Apartmán Loureiro (Ericeira), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 2. duben až sobota 9. duben je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 159 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, aktuálně v ceně 6585,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku.
  Resort Villa Nature T1
  ★★
  • 8 999 Kč
  • 8 459 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  Dovolená Portugalsko na jaře 2022 v resortu Algarve, v místě Portugalsko v ?hvězdičkovém ubytování Resort Villa Nature T1 od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 2. dubna do sobota 9. dubna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 159 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Portugalsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, v aktuální online ceně 8459,- Kč.
  As Lisboa
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 11 041 Kč

  Detail

  4.3/5 Fantastické (6 hodnocení)
  Dovolená Portugalsko na jaře 2022 v lokalitě Lisabon v 3hvězdičkovém ubytování As Lisboa, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 3. duben až sobota 9. duben je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 160 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 11041,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku. Recenze ubytovacího zařízení As Lisboa je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Dom Carlos Liberty
  ★★★
   
  • 11 174 Kč

  Detail

  Dovolená Portugalsko na jaře 2022 v resortu Lisabon v 3hvězdičkovém ubytování Dom Carlos Liberty od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 3. dubna do sobota 9. dubna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 160 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Portugalsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 11174,- Kč.
  Inn Rossio
  ★★
   
  • 11 041 Kč

  Detail

  Dovolená Portugalsko na jaře 2022 v lokalitě Lisabon v 2hvězdičkovém ubytování Inn Rossio, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 3. duben až sobota 9. duben je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 160 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 11041,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku.
  Jupiter Lisboa
  ★★★★
   
  • 11 095 Kč

  Detail

  Dovolená Portugalsko na jaře 2022 v resortu Lisabon v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Jupiter Lisboa od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 3. dubna do sobota 9. dubna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 160 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Portugalsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 11095,- Kč.
  Lido
  ★★★
   
  • 11 068 Kč

  Detail

  Dovolená Portugalsko na jaře 2022 v lokalitě Lisabon v 3hvězdičkovém ubytování Lido, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 3. duben až sobota 9. duben je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 160 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 11068,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku.
  Lutecia Smart Design
  ★★★★
  • Bar
  • Bezbariérový přístup
  • Fitness
  • Hotelová restaurace
  • Klimatizace
  • Minibar
  • Nonstop recepce
  • TV
   
  • 11 041 Kč

  Detail

  Dovolená Portugalsko na jaře 2022 v resortu Lisabon, v místě Lutecia Smart Design v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Lutecia Smart Design od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 3. dubna do sobota 9. dubna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 160 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Portugalsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 11041,- Kč.
  Tryp Lisboa Caparica Mar
  ★★★★
   
  • 11 148 Kč

  Detail

  Dovolená Portugalsko na jaře 2022 v lokalitě Lisabon v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Tryp Lisboa Caparica Mar, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 3. duben až sobota 9. duben je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 160 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 11148,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku.
  Duas Nacoes
  ★★
  • Golf
  • Hotelová restaurace
  • Klimatizace
  • Minibar
  • TV
   
  • 11 227 Kč

  Detail

  Dovolená Portugalsko na jaře 2022 v resortu Lisabon, v místě Duas Nacoes v 2hvězdičkovém ubytování Duas Nacoes od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 5. dubna do pondělí 11. dubna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 162 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Portugalsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 11227,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 31 nalezených

  Dovolenou Portugalsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Portugalsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Portugalska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Portugalska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Portugalsku vybráním příslušného měsíce:

  Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

  Pobyt v Portugalsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Portugalsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Řecko duben, Slovensko duben, Slovinsko duben nebo například dovolenou Spojené arabské emiráty duben? Další možností je třeba Srí Lanka duben.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Portugalsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Portugalsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Portugalsku můžete také podle kvality: např Portugalsko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Portugalsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Portugalsko nebo sekci dovolená s dětmi.

  Dovolenou v Portugalsku volí mnoho turistů za cíl své dovolené zejména pro jeho výjimečně příznivé podnebí a nádherné pláže, které poskytují ideální podmínky ke koupání či surfování v moři. V Portugalsku si také přijdou na své milovníci golfu a tenisu. Pro příznivce cestování typu Last Minute letecky jsou výhodnou volbou v letních měsících levné charterové lety. Tato levná letecká spojení však musíte většinou rezervovat s dostatečným předstihem, který bývá od několika týdnů až dokonce po měsíce. Dovolená v Portugalsku je vhodná pro rodiny s dětmi, pro které jsou zde vytvořeny ideální podmínky ve formě různého volnočasového vyžití. Nejběžnějším typem levného ubytování jsou penziony, dále se můžete ubytovat v soukromých domech či v hotelech různých cenových kategorií, nebo ve stále oblíbenějším typu ubytování na zemědělských statcích či v soukromých šlechtických sídlech.