Dovolená v Portugalsku u moře
Vlajka Portugalska

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Azorské ostrovy v červenci 2021. Zájezdy do Portugalska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v červenci v Portugalsku. Azorské ostrovy All Inclusive - pobyty Portugalsko s ubytováním v luxusních hotelech.

Portugalskem.cz    >    
Azorské ostrovy    >    

Dovolená Azorské ostrovy v červenci - Červenec v Portugalsku

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Azorské ostrovy v červenci 2021

Azorské ostrovy - turistický a poznávací okruh (5 ostrovů)
Dovolená Portugalsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Azorské ostrovy v hvězdičkovém ubytování Azorské ostrovy - turistický a poznávací okruh (5 ostrovů), s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. červenec až čtvrtek 15. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 168 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy poznávací, v aktuální ceně 52980,- Kč.
 
Azorské ostrovy - malý okruh a Lisabon
Dovolená Portugalsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Azorské ostrovy v hvězdičkovém ubytování Azorské ostrovy - malý okruh a Lisabon, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu středa 21. červenec až čtvrtek 29. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 186 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy poznávací, v aktuální ceně 34980,- Kč.
 

Zobrazeno 1-2 z 2 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Azorské ostrovy podle měsíce odjezdu

Azorské ostrovy All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal