Letecky|Last Minute|Dovolená

Azorské ostrovy    >    

Dovolená Azorské ostrovy v červenci 2022 - Červenec v Portugalsku

Dovolená Azorské ostrovy v červenci 2022. Aktuální nabídka dovolené v Portugalsku v červenci 2022. Zájezdy Azorské ostrovy za nejvýhodnější ceny online.

Dovolená Azorské ostrovy v červenci 2022

Azorské ostrovy - turistický a poznávací okruh (5 ostrovů)
★★
 
 • 55 980 Kč

Detail

Dovolená Portugalsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Azorské ostrovy v ?hvězdičkovém ubytování Azorské ostrovy - turistický a poznávací okruh (5 ostrovů), v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 2. červenec až sobota 16. červenec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 160 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy poznávací, aktuálně v ceně 55980,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku.
PORTUGALSKO - AZORSKÉ OSTROVY
★★
 • 44 835 Kč
 • 43 490 Kč
 • - 3 %
 • Detail

  Dovolená Portugalsko v létě o prázdninách 2022 v resortu Azorské ostrovy, v místě Portugalsko v ?hvězdičkovém ubytování PORTUGALSKO - AZORSKÉ OSTROVY od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 17. července do neděle 24. července s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 175 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Portugalsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, poznávací, u moře levně se slevou 3 %, v aktuální online ceně 43490,- Kč.
  Azorské ostrovy - malý okruh a Lisabon
  ★★
   
  • 38 980 Kč

  Detail

  Dovolená Portugalsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Azorské ostrovy, v místě Portugalsko v ?hvězdičkovém ubytování Azorské ostrovy - malý okruh a Lisabon, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 29. červenec až neděle 7. srpen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 187 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy poznávací, aktuálně v ceně 38980,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku.

  Zobrazeno 1-3 z 3 nalezených

  Dovolenou Azorské ostrovy 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Portugalsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Portugalska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Portugalska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Portugalsku vybráním příslušného měsíce:

  Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

  Pobyt v Portugalsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Portugalsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Spojené arabské emiráty červenec, Srí Lanka červenec, Španělsko červenec nebo například dovolenou Thajsko červenec? Další možností je třeba Tunisko červenec.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Portugalsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Portugalska 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Portugalska letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Portugalsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Portugalsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Portugalsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Azorské ostrovy nebo sekci dovolená s dětmi.