Letecky|Last Minute|Dovolená

Dovolená v Portugalsku - červenec 2024

Dovolená Portugalsko v červenci 2024. Aktuální nabídka dovolené v Portugalsku v červenci 2024. Zájezdy Portugalsko za nejvýhodnější ceny online.

Portugalsko v červenci 2024

Dovolená Portugalsko v létě o prázdninách 2024 v letovisku Algarve v 3hvězdičkovém ubytování Oura Atlantico, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 2. červenec až neděle 7. červenec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Mnichov, s letem za 277 dní za aktuální cenu 27009,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku.
Dovolená v Portugalsku - červenec 2024
Oura Atlantico
★★★
 
 • 27 009 Kč

Detail

Základní informace

Dovolená v Portugalsku v létě o prázdninách 2024 v lokalitě Lisabon, Heritage Avenida Liberdade, v místě Heritage Avenida Liberdade v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Heritage Avenida Liberdade od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 2. července do pátku 5. července s cestou letecky z letiště Praha, s odletem za 277 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Portugalska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 7 %, v aktuální online ceně 24339,- Kč.


Středisko

Lisabon

Poloha

Hotel se nachází 200 metrů od turistického centra, nebližší supermarket je 100 metrů od hotelu, stejně jako kino a obchody.

Vybavení

Hotel má 7 pater a pro hosty nabízí celkově 42 pokojů různých typů. V hotelu je 24h recepce, lobby, klimatizace, výtah, trezor, směnárna, Wi-Fi.

Ubytování

Pokoj Standard Single - jednolůžkový pokoj, vlastní koupelna, TV, za poplatek internet, minibar, trezor.
Pokoj Standard Double - dvoulůžkový pokoj, stejné vybaení jako Standard Single.
Pokoj Superior Double - dvoulůžkový pokoj, stejné vybevení jako Superior Single.

Stravování

Snídaně - formou bufetu (během jídla výběr z nápojů).
Polopenze - formou bufetu (během jídla výběr z nápojů).

Sport a zábava

Fitness, golfové hřiště 15 kilometrů od hotelu.

Cena zahrnuje

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* transfery v destinaci
* 3/4/5/7 nocí - dle smlouvy o zájezdu
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* služby virtuálního českého delegáta
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Vybavení hotelu

 • Golf
 • WIFI zdarma

Portugalsko v červenci 2024
Heritage Avenida Liberdade
★★★★
 • 26 171 Kč
 • 24 339 Kč
 • - 7 %
 • Detail

  Dovolená Portugalsko v létě o prázdninách 2024 v letovisku Algarve v 3hvězdičkovém ubytování Pedras Da Rainha, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 2. červenec až neděle 7. červenec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Mnichov, s letem za 277 dní za aktuální cenu 26549,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 4 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku.
  Dovolená v Portugalsku - červenec 2024 - Pedras Da Rainha
  Pedras Da Rainha
  ★★★
  • 27 655 Kč
  • 26 549 Kč
 • - 4 %
 • Detail

  Dovolená v Portugalsku v létě o prázdninách 2024 v lokalitě Algarve v 3hvězdičkovém ubytování Oura Atlantico od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 4. července do úterý 9. července s cestou letecky z letiště Mnichov, s odletem za 279 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Portugalska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 28489,- Kč.
  Dovolená v Portugalsku - červenec 2024 - Oura Atlantico
  Oura Atlantico
  ★★★
   
  • 28 489 Kč

  Detail

  Dovolená Portugalsko v létě o prázdninách 2024 v letovisku Algarve v 3.5hvězdičkovém ubytování Monica Isabel Beach Club, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 6. červenec až čtvrtek 11. červenec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Mnichov, s letem za 281 dní za aktuální cenu 34959,- CZK. Rekreace je se stravou formou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, u moře levně se slevou 3 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku. Na základě 24 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Monica Isabel Beach Club 4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
  Dovolená v Portugalsku - červenec 2024 - Monica Isabel Beach Club
  Monica Isabel Beach Club
  ★★★
  👍👍👍👍
  • 36 040 Kč
  • 34 959 Kč
 • - 3 %
 • Detail

  4/5 Skvělé (24 hodnocení)
  Dovolená v Portugalsku v létě o prázdninách 2024 v lokalitě Algarve v 3hvězdičkovém ubytování Vila Branca By Águahotels od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 6. července do čtvrtka 11. července s cestou letecky z letiště Mnichov, s odletem za 281 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Portugalska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 30309,- Kč.
  Portugalsko v červenci 2024 - Vila Branca By Águahotels
  Vila Branca By Águahotels
  ★★★
   
  • 30 309 Kč

  Detail

  Dovolená Portugalsko v létě o prázdninách 2024 v letovisku Algarve v 3hvězdičkovém ubytování Apartamentos Do Parque, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 6. červenec až čtvrtek 11. červenec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Mnichov, s letem za 281 dní za aktuální cenu 30049,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku.
  Portugalsko v červenci 2024 - Apartamentos Do Parque
  Apartamentos Do Parque
  ★★★
   
  • 30 049 Kč

  Detail

  Dovolená v Portugalsku v létě o prázdninách 2024 v lokalitě Algarve v 3hvězdičkovém ubytování Vila Branca By Águahotels od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 11. července do úterý 16. července s cestou letecky z letiště Mnichov, s odletem za 286 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Portugalska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 30159,- Kč.
  Portugalsko v červenci 2024 - Vila Branca By Águahotels
  Vila Branca By Águahotels
  ★★★
   
  • 30 159 Kč

  Detail

  Dovolená Portugalsko v létě o prázdninách 2024 v letovisku Lisabon, Inspira Liberdade Boutique v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Inspira Liberdade Boutique, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 11. červenec až čtvrtek 18. červenec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha nebo Vídeň, s letem za 286 dní za aktuální cenu 29749,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku.

  Atributy: s delegátem, s masážemi, s restaurací.
  Portugalsko v červenci 2024 - Inspira Liberdade Boutique
  Inspira Liberdade Boutique
  ★★★★
   
  • 29 749 Kč

  Detail

  Dovolená v Portugalsku v létě o prázdninách 2024 v lokalitě Algarve v 3hvězdičkovém ubytování Oura Atlantico od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 11. července do čtvrtka 18. července s cestou letecky z letiště Mnichov, s odletem za 286 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Portugalska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 33509,- Kč.
  Oura Atlantico
  Oura Atlantico
  ★★★
   
  • 33 509 Kč

  Detail


  Zobrazeno 1-10 z 31 nalezených

  Dovolenou v Portugalsku volí mnoho turistů za cíl své dovolené zejména pro jeho výjimečně příznivé podnebí a nádherné pláže, které poskytují ideální podmínky ke koupání či surfování v moři. V Portugalsku si také přijdou na své milovníci golfu a tenisu. Pro příznivce cestování typu Last Minute letecky jsou výhodnou volbou v letních měsících levné charterové lety. Tato levná letecká spojení však musíte většinou rezervovat s dostatečným předstihem, který bývá od několika týdnů až dokonce po měsíce. Dovolená v Portugalsku je vhodná pro rodiny s dětmi, pro které jsou zde vytvořeny ideální podmínky ve formě různého volnočasového vyžití. Nejběžnějším typem levného ubytování jsou penziony, dále se můžete ubytovat v soukromých domech či v hotelech různých cenových kategorií, nebo ve stále oblíbenějším typu ubytování na zemědělských statcích či v soukromých šlechtických sídlech.

  Dovolenou Portugalsko 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Portugalsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Portugalska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Portugalska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Portugalsku vybráním příslušných měsíců:

  Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

  Pobyt v Portugalsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Portugalsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Maďarsko červenec, Madeira červenec, Maledivy červenec nebo například dovolenou Malta červenec? Další možností je třeba Maroko červenec.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Portugalsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Portugalska 2024 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Portugalska letecky 2024 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2024 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Portugalsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Portugalsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Portugalsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Portugalsko nebo sekci dovolená s dětmi.