Dovolená v Portugalsku u moře
Vlajka Portugalska

Aktuální nabídka dovolené v Portugalsku v červenci 2021. Last Minute zájezdy do Portugalska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v červenci v Portugalsku. Portugalsko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Červenec v Portugalsku.

Portugalskem.cz    >    

Dovolená v Portugalsku - červenec 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Portugalska v červenci 2021

Altis Belem Hotel & Spa
Dovolená Portugalsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Lisabon v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Altis Belem Hotel & Spa, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až neděle 4. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 252 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 31890,- Kč.
 
Altis Belem Hotel & Spa
Dovolená Portugalsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Lisabon v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Altis Belem Hotel & Spa, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až pondělí 5. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 252 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 39790,- Kč.
 
Penina Hotel & Golf Resort - Golf
Dovolená Portugalsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Algarve v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Penina Hotel & Golf Resort - Golf, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až čtvrtek 8. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 252 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy sportovní, golfové levně, v aktuální ceně 26790,- Kč.
 
Pestana Palace
Dovolená Portugalsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Lisabon v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Pestana Palace, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až neděle 4. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 252 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, eurovíkendy levně, v aktuální ceně 21190,- Kč.
 
Fenix Lisboa
Dovolená Portugalsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Lisabon v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Fenix Lisboa, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. červenec až pondělí 5. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 253 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 17990,- Kč.
 
Penina Hotel & Golf Resort - Golf
Dovolená Portugalsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Algarve v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Penina Hotel & Golf Resort - Golf, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. červenec až pátek 9. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 253 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy sportovní, golfové levně, v aktuální ceně 26790,- Kč.
 
Visconde
Dovolená Portugalsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Lisabon v 3hvězdičkovém ubytování Visconde, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. červenec až sobota 10. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 254 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 32 %, v aktuální ceně 7832,- Kč.
 
Villa Albufeira Ocean View
Dovolená Portugalsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Algarve v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Villa Albufeira Ocean View, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. červenec až sobota 10. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 254 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 19 %, v aktuální ceně 11003,- Kč.
 
Dream View 50M From The Beach
Dovolená Portugalsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Algarve v hvězdičkovém ubytování Dream View 50M From The Beach, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. červenec až sobota 10. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 254 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 11933,- Kč.
 
Aliança
Dovolená Portugalsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Lisabon v 3hvězdičkovém ubytování Aliança, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. červenec až sobota 10. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 254 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 7420,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 139 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Portugalsko podle měsíce odjezdu

Portugalsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal