Letecky|Last Minute|Dovolená

Dovolená v Portugalsku - červenec 2023

Dovolená Portugalsko v červenci 2023. Aktuální nabídka dovolené v Portugalsku v červenci 2023. Zájezdy Portugalsko za nejvýhodnější ceny online.

Portugalsko v červenci 2023

Dovolená Portugalsko v létě o prázdninách 2023 v letovisku Lisabon v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bessahotel Liberdade, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 1. červenec až čtvrtek 6. červenec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s letem za 210 dní za aktuální cenu 23569,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku.
Dovolená v Portugalsku - červenec 2023
Bessahotel Liberdade
★★★★
 
 • 23 569 Kč

Detail

Dovolená v Portugalsku v létě o prázdninách 2023 v lokalitě Lisabon v ?hvězdičkovém ubytování Baia od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 1. července do čtvrtka 6. července s cestou letecky z letiště Vídeň, s odletem za 210 dní. Pobyt se stravou formou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Portugalsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, u moře levně se slevou 12 %, v aktuální online ceně 23689,- Kč.
Portugalsko v červenci 2023
Baia
★★
 • 26 919 Kč
 • 23 689 Kč
 • - 12 %
 • Detail

  Dovolená Portugalsko v létě o prázdninách 2023 v letovisku Lisabon v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Inspira Liberdade Boutique, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 2. červenec až středa 5. červenec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha nebo Vídeň, s letem za 211 dní za aktuální cenu 17079,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 8 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku.
  Dovolená v Portugalsku - červenec 2023 - Inspira Liberdade Boutique
  Inspira Liberdade Boutique
  ★★★★
  • 18 564 Kč
  • 17 079 Kč
 • - 8 %
 • Detail

  Dovolená v Portugalsku v létě o prázdninách 2023 v lokalitě Lisabon v 3hvězdičkovém ubytování My Story Charming Hotel Augusta od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 4. července do neděle 9. července s cestou letecky z letiště Praha nebo Vídeň, s odletem za 213 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Portugalsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 16949,- Kč.
  Dovolená v Portugalsku - červenec 2023 - My Story Charming Hotel Augusta
  My Story Charming Hotel Augusta
  ★★★
   
  • 16 949 Kč

  Detail

  Dovolená Portugalsko v létě o prázdninách 2023 v letovisku Algarve v 3hvězdičkovém ubytování Auramar Beach Resort, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 4. červenec až úterý 11. červenec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s letem za 213 dní za aktuální cenu 34699,- CZK. Rekreace je se stravou formou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku. Na základě 403 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Auramar Beach Resort 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
  Dovolená v Portugalsku - červenec 2023 - Auramar Beach Resort
  Auramar Beach ResortDoporučujeme
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 34 699 Kč

  Detail

  4.2/5 Fantastické (403 hodnocení)
  Dovolená v Portugalsku v létě o prázdninách 2023 v lokalitě Algarve v 2hvězdičkovém ubytování Baltum od Invie v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 4. července do úterý 18. července s cestou letecky z letiště Praha, s odletem za 213 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Portugalsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 37999,- Kč.
  Portugalsko v červenci 2023 - Baltum
  Baltum
  ★★
   
  • 37 999 Kč

  Detail

  Dovolená Portugalsko v létě o prázdninách 2023 v letovisku Algarve v 2hvězdičkovém ubytování Baltum, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 4. červenec až sobota 8. červenec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s letem za 213 dní za aktuální cenu 25019,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku.
  Portugalsko v červenci 2023 - Baltum
  Baltum
  ★★
   
  • 25 019 Kč

  Detail

  Dovolená v Portugalsku v létě o prázdninách 2023 v lokalitě Lisabon v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Inspira Liberdade Boutique od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 4. července do pátku 7. července s cestou letecky z letiště Praha nebo Vídeň, s odletem za 213 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Portugalsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 9 %, v aktuální online ceně 16949,- Kč.
  Portugalsko v červenci 2023 - Inspira Liberdade Boutique
  Inspira Liberdade Boutique
  ★★★★
  • 18 625 Kč
  • 16 949 Kč
 • - 9 %
 • Detail

  Dovolená Portugalsko v létě o prázdninách 2023 v letovisku Lisabon v 3hvězdičkovém ubytování My Story Charming Hotel Augusta, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 5. červenec až středa 12. červenec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s letem za 214 dní za aktuální cenu 21139,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku.
  Portugalsko v červenci 2023 - My Story Charming Hotel Augusta
  My Story Charming Hotel Augusta
  ★★★
   
  • 21 139 Kč

  Detail

  Dovolená v Portugalsku v létě o prázdninách 2023 v lokalitě Lisabon v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bessahotel Liberdade od Invie v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 5. července do soboty 15. července s cestou letecky z letiště Vídeň, s odletem za 214 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Portugalsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 38949,- Kč.
  Bessahotel Liberdade
  Bessahotel Liberdade
  ★★★★
   
  • 38 949 Kč

  Detail


  Zobrazeno 1-10 z 57 nalezených

  Dovolenou v Portugalsku volí mnoho turistů za cíl své dovolené zejména pro jeho výjimečně příznivé podnebí a nádherné pláže, které poskytují ideální podmínky ke koupání či surfování v moři. V Portugalsku si také přijdou na své milovníci golfu a tenisu. Pro příznivce cestování typu Last Minute letecky jsou výhodnou volbou v letních měsících levné charterové lety. Tato levná letecká spojení však musíte většinou rezervovat s dostatečným předstihem, který bývá od několika týdnů až dokonce po měsíce. Dovolená v Portugalsku je vhodná pro rodiny s dětmi, pro které jsou zde vytvořeny ideální podmínky ve formě různého volnočasového vyžití. Nejběžnějším typem levného ubytování jsou penziony, dále se můžete ubytovat v soukromých domech či v hotelech různých cenových kategorií, nebo ve stále oblíbenějším typu ubytování na zemědělských statcích či v soukromých šlechtických sídlech.

  Dovolenou Portugalsko 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Portugalsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Portugalska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Portugalska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Portugalsku vybráním příslušných měsíců:

  Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

  Pobyt v Portugalsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Portugalsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Maďarsko červenec, Madeira červenec, Maledivy červenec nebo například dovolenou Malta červenec? Další možností je třeba Maroko červenec.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Portugalsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Portugalska 2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Portugalska letecky 2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Portugalsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Portugalsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Portugalsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Portugalsko nebo sekci dovolená s dětmi.

  Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal