Dovolená v Portugalsku u moře
Vlajka Portugalska

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Azorské ostrovy v červnu 2020. ✅ Zájezdy do Portugalska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si počasí ☀️ v červnu v Portugalsku. Azorské ostrovy All Inclusive - pobyty Portugalsko s ubytováním v luxusních hotelech.

Portugalskem.cz    >    
Azorské ostrovy    >    

Dovolená Azorské ostrovy v červnu - Červen v Portugalsku

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Azorské ostrovy v červnu 2020

Do Canal
Dovolená Portugalsko 2020 - Azorské ostrovy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Do Canal, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu středa 3. červen až pátek 12. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 199 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 37790,- Kč.
 
Angra Marina Hotel
Dovolená Portugalsko 2020 - Azorské ostrovy v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Angra Marina Hotel, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu pátek 5. červen až neděle 14. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 201 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 40990,- Kč.
  • Klimatizace
  • Fitness
  • Bar
 
Pedras Do Mar Resort & Spa
Dovolená Portugalsko 2020 - Azorské ostrovy v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Pedras Do Mar Resort & Spa, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 30. červen až úterý 7. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 226 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 36790,- Kč.
 

Zobrazeno 1-3 z 3 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Azorské ostrovy podle měsíce odjezdu

Azorské ostrovy All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal