Letecky|Last Minute|Dovolená

Portugalsko březen 2022

Dovolená Portugalsko v březnu 2022. Aktuální nabídka dovolené v Portugalsku v březnu 2022. Zájezdy Portugalsko za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí v březnu v Portugalsku.

Dovolená Portugalsko v březnu 2022

Casa Da Horta
★★★★
Dovolená Portugalsko na jaře 2022 v lokalitě Algarve v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Casa Da Horta, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. březen až sobota 12. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 320 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3380,- CZK.
Senhora Da Rocha (Adp140)
★★

Nejnovější recenze: Velmi pěkná dovolená, vracíme se sem pravidelně. Jen mne mrzí velmi malá nabídka výletů, která není obměňována.

Dovolená Portugalsko na jaře 2022 v lokalitě Algarve, v místě Portugalsko v 2hvězdičkovém ubytování Senhora Da Rocha (Adp140), s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. březen až sobota 12. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 320 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3179,- Kč.
Vilas Mouriscas
★★★

Nejnovější recenze: Velmi pěkná dovolená, vracíme se sem pravidelně. Jen mne mrzí velmi malá nabídka výletů, která není obměňována.

Dovolená Portugalsko na jaře 2022 v lokalitě Algarve, v místě Portugalsko v 3hvězdičkovém ubytování Vilas Mouriscas, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 12. březen až sobota 19. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 327 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2082,- CZK.
Villa Albufeira Salgados
★★★

Nejnovější recenze: Velmi pěkná dovolená, vracíme se sem pravidelně. Jen mne mrzí velmi malá nabídka výletů, která není obměňována.

Dovolená Portugalsko na jaře 2022 v lokalitě Algarve, v místě Portugalsko v 3hvězdičkovém ubytování Villa Albufeira Salgados, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. březen až sobota 26. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 334 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4192,- Kč.

Zobrazeno 1-4 z 4 nalezených

Dovolenou Portugalsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Portugalska vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Portugalsku vybráním příslušného měsíce:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt v Portugalsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Portugalsku žádnou lokalitu? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Maroko březen, Mauricius březen, Německo březen nebo například dovolenou Omán březen? Další možností je třeba Polsko březen.


Termíny dovolené můžete vybírat podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022, podle stravy jako je All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava - ať už vlastní nebo letecká, typ zájezdy - například pouze pro seniory, podle nejlepších recenzí atd.