Letecky|Last Minute|Dovolená

Apartmány Portugalsko - Portugalsko 2023/2024

Apartmány Portugalsko 2023/2024. Aktuální nabídka ubytování v apartmánech v Portugalsku za nejlepší ceny online. Dovolená v soukromých apartmánech a rekreačních domech v Portugalsku 2023/2024. Levné Last Minute pobyty v soukromí. Portugalsko 2023/2024.

Apartmány Portugalsko

Dovolená Portugalsko na jaře 2024 v letovisku Algarve v 3hvězdičkovém ubytování Apartamentos Do Parque, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 13. duben až sobota 20. duben. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Mnichov, s letem za 197 dní za aktuální cenu 22109,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku.
Apartmány Portugalsko - Portugalsko 2023/2024
Apartamentos Do Parque
★★★
 
  • 22 109 Kč

Detail

Dovolená v Portugalsku na jaře 2024 v lokalitě Algarve v 3hvězdičkovém ubytování Apartamentos Do Parque od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 16. dubna do neděle 21. dubna s cestou letecky z letiště Mnichov, s odletem za 200 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Portugalska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 18959,- Kč.
Apartmány Portugalsko
Apartamentos Do Parque
★★★
 
  • 18 959 Kč

Detail

Dovolená Portugalsko na jaře 2024 v letovisku Algarve v 3hvězdičkovém ubytování Apartamentos Do Parque, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 23. duben až úterý 30. duben. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Mnichov, s letem za 207 dní za aktuální cenu 21439,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku.
Apartmány Portugalsko - Portugalsko 2023/2024 - Apartamentos Do Parque
Apartamentos Do Parque
★★★
 
  • 21 439 Kč

Detail

Dovolená v Portugalsku na jaře 2024 v lokalitě Algarve v 3hvězdičkovém ubytování Apartamentos Do Parque od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 23. dubna do neděle 28. dubna s cestou letecky z letiště Mnichov, s odletem za 207 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Portugalska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 19539,- Kč.
Apartmány Portugalsko - Portugalsko 2023/2024 - Apartamentos Do Parque
Apartamentos Do Parque
★★★
 
  • 19 539 Kč

Detail

Dovolená Portugalsko na jaře 2024 v letovisku Algarve v 3hvězdičkovém ubytování Apartamentos Do Parque, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 27. duben až sobota 4. květen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Mnichov, s letem za 211 dní za aktuální cenu 26549,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku.
Apartmány Portugalsko - Portugalsko 2023/2024 - Apartamentos Do Parque
Apartamentos Do Parque
★★★
 
  • 26 549 Kč

Detail

Dovolená v Portugalsku na jaře 2024 v lokalitě Algarve v 3hvězdičkovém ubytování Apartamentos Do Parque od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 14. května do neděle 19. května s cestou letecky z letiště Mnichov, s odletem za 228 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Portugalska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 21679,- Kč.
Apartmány Portugalsko - Apartamentos Do Parque
Apartamentos Do Parque
★★★
 
  • 21 679 Kč

Detail

Dovolená Portugalsko na jaře 2024 v letovisku Algarve v 3hvězdičkovém ubytování Apartamentos Do Parque, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 14. květen až úterý 21. květen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Mnichov, s letem za 228 dní za aktuální cenu 22689,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku.
Apartmány Portugalsko - Apartamentos Do Parque
Apartamentos Do Parque
★★★
 
  • 22 689 Kč

Detail

Dovolená v Portugalsku na jaře 2024 v lokalitě Lisabon, PESTANA CASCAIS OCEAN & CONFERENCE APARTHOTEL, v místě PESTANA CASCAIS OCEAN & CONFERENCE APARTHOTEL v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Pestana Cascais Ocean & Conference Aparthotel od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 15. května do středy 22. května s cestou letecky z letiště Praha, s odletem za 229 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Portugalska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 24539,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Pestana Cascais Ocean & Conference Aparthotel je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 9 cestovatelů).
Apartmány Portugalsko - Pestana Cascais Ocean & Conference Aparthotel
Pestana Cascais Ocean & Conference Aparthotel
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 24 539 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (9 hodnocení)
Dovolená Portugalsko v létě 2024 v letovisku Algarve v 3hvězdičkovém ubytování Apartamentos Do Parque, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 4. červen až neděle 9. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Mnichov, s letem za 249 dní za aktuální cenu 24209,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku.
Apartmány Portugalsko - Apartamentos Do Parque
Apartamentos Do Parque
★★★
 
  • 24 209 Kč

Detail

Dovolená v Portugalsku v létě 2024 v lokalitě Algarve v 3hvězdičkovém ubytování Apartamentos Do Parque od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 13. června do úterý 18. června s cestou letecky z letiště Mnichov, s odletem za 258 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Portugalska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 24649,- Kč.
Apartamentos Do Parque
Apartamentos Do Parque
★★★
 
  • 24 649 Kč

Detail


Zobrazeno 1-10 z 25 nalezených

Dovolenou v Portugalsku volí mnoho turistů za cíl své dovolené zejména pro jeho výjimečně příznivé podnebí a nádherné pláže, které poskytují ideální podmínky ke koupání či surfování v moři. V Portugalsku si také přijdou na své milovníci golfu a tenisu. Pro příznivce cestování typu Last Minute letecky jsou výhodnou volbou v letních měsících levné charterové lety. Tato levná letecká spojení však musíte většinou rezervovat s dostatečným předstihem, který bývá od několika týdnů až dokonce po měsíce. Dovolená v Portugalsku je vhodná pro rodiny s dětmi, pro které jsou zde vytvořeny ideální podmínky ve formě různého volnočasového vyžití. Nejběžnějším typem levného ubytování jsou penziony, dále se můžete ubytovat v soukromých domech či v hotelech různých cenových kategorií, nebo ve stále oblíbenějším typu ubytování na zemědělských statcích či v soukromých šlechtických sídlech.

Dovolenou Portugalsko 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Portugalsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Portugalska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Portugalska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Portugalsku vybráním příslušných měsíců:

Pobyt v Portugalsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Portugalsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Černá Hora apartmány, Česká republika apartmány, Dominikánská republika apartmány nebo například dovolenou Egypt apartmány? Další možností je třeba Francie apartmány.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Portugalsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Portugalska 2023/2024 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Portugalska letecky 2023/2024 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023/2024 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Portugalsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Portugalsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Portugalsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Portugalsko nebo sekci dovolená s dětmi.