Letecky|Last Minute|Dovolená

Algarve Dovolená 2023

Dovolená Algarve 2023. Aktuální nabídka dovolené v Portugalsku v letovisku Algarve za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Algarve. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená Algarve 2023

Dovolená Portugalsko na jaře 2023 v letovisku Algarve v ?hvězdičkovém ubytování 3Hb Falesia Garden, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 6. květen až úterý 9. květen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s letem za 34 dní za aktuální cenu 28949,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy, pobytové, u moře levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku.
Algarve Dovolená 2023
3Hb Falesia Garden
★★
 
 • 28 949 Kč

Detail

Dovolená v Portugalsku na jaře 2023 v lokalitě Algarve v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Holiday Inn Algarve od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 6. května do úterý 9. května s cestou letecky z letiště Praha, s odletem za 34 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Portugalska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy, pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 27769,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Holiday Inn Algarve je 4.1 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 6 cestovatelů).
Dovolená Algarve 2023
Holiday Inn Algarve
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 27 769 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (6 hodnocení)
Dovolená Portugalsko na jaře 2023 v letovisku Algarve v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vila Galé Náutico, v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 9. květen až pátek 19. květen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s letem za 37 dní za aktuální cenu 35639,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy, pobytové, u moře. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku. Na základě 11 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Vila Galé Náutico 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Algarve Dovolená 2023 - Vila Galé Náutico
Vila Galé Náutico
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 35 639 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (11 hodnocení)
Dovolená v Portugalsku na jaře 2023 v lokalitě Algarve v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Villa Doris Suites (Lagos) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 9. května do úterý 16. května s cestou letecky z letiště Praha, s odletem za 37 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Portugalska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 30089,- Kč.
Algarve Dovolená 2023 - Villa Doris Suites (Lagos)
Villa Doris Suites (Lagos)
★★★★
 
 • 30 089 Kč

Detail

Dovolená Portugalsko na jaře 2023 v letovisku Algarve v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Villa Doris Suites (Lagos), v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 9. květen až pátek 19. květen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s letem za 37 dní za aktuální cenu 57459,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku.
Algarve Dovolená 2023 - Villa Doris Suites (Lagos)
Villa Doris Suites (Lagos)
★★★★
 
 • 57 459 Kč

Detail

Dovolená v Portugalsku na jaře 2023 v lokalitě Algarve v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Pestana Alvor South Beach od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 9. května do úterý 16. května s cestou letecky z letiště Praha, s odletem za 37 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Portugalska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy, pobytové, u moře, v aktuální online ceně 39649,- Kč.
Dovolená Algarve 2023 - Pestana Alvor South Beach
Pestana Alvor South Beach
★★★★
 
 • 39 649 Kč

Detail

Dovolená Portugalsko na jaře 2023 v letovisku Algarve v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Pestana Alvor South Beach, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 9. květen až sobota 13. květen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s letem za 37 dní za aktuální cenu 35659,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy, pobytové, u moře levně se slevou 5 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku.
Dovolená Algarve 2023 - Pestana Alvor South Beach
Pestana Alvor South Beach
★★★★
 • 37 536 Kč
 • 35 659 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  Dovolená v Portugalsku na jaře 2023 v lokalitě Algarve v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vila Galé Náutico od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 13. května do úterý 16. května s cestou letecky z letiště Praha, s odletem za 41 dní. Pobyt se stravou formou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Portugalska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy, pobytové, u moře, v aktuální online ceně 33309,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Vila Galé Náutico je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 11 cestovatelů).
  Dovolená Algarve 2023 - Vila Galé Náutico
  Vila Galé Náutico
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 33 309 Kč

  Detail

  4.4/5 Fantastické (11 hodnocení)
  Dovolená Portugalsko na jaře 2023 v letovisku Algarve v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Villa Doris Suites (Lagos), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 20. květen až sobota 27. květen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s letem za 48 dní za aktuální cenu 34669,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Portugalska a dlouhodobou předpověď počasí v Portugalsku.
  Dovolená Algarve 2023 - Villa Doris Suites (Lagos)
  Villa Doris Suites (Lagos)
  ★★★★
   
  • 34 669 Kč

  Detail

  Dovolená v Portugalsku na jaře 2023 v lokalitě Algarve v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hilton Vilamoura As Cascatas od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 23. května do pátku 26. května s cestou letecky z letiště Praha, s odletem za 51 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Portugalska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Portugalska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy, pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální online ceně 36539,- Kč.
  Hilton Vilamoura As Cascatas
  Hilton Vilamoura As Cascatas
  ★★★★★
  • 38 061 Kč
  • 36 539 Kč
 • - 4 %
 • Detail


  Zobrazeno 1-10 z 142 nalezených

  Tento kraj je proslulý zejména svými krásnými plážemi, malebnými skalnatými zátokami a příjemným klima, které poskytuje výborné podmínky k různému sportovnímu vyžití. Na své si zde přijdou hlavně milovníci jachtingu, vodního lyžování, windsurfingu, kanoistiky a potápění. Algarve je také ideálním místem pro rodiny s dětmi, které zde naleznou nepřeberné množství zábavy. Nejzajímavějšími místy této turistické oblasti jsou zejména: hlavní historické město Silves, či ostrov Ilha de Tavira ve východním Algarve, který se pyšní krásnou obrovskou pláží, dále jedno z nejatraktivnějších měst, město Lagos, jež má jedny z nejlepších pláží v Algarve a kde si můžete udělat výlet lodí k podivuhodným skalním útvarům a jeskyním. Dále za zmínku stojí západní pobřeží, jež skýtá nepřeberné množství písečných pláží.

  Dovolenou Algarve 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Portugalsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Portugalska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Portugalska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Portugalsku vybráním příslušných měsíců:

  Pobyt v Portugalsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Portugalsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Tunisko 2023, dovolenou Turecko 2023, dovolenou Zanzibar 2023/2024 nebo například dovolenou Albánie 2023/2024? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Bali.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Portugalsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Portugalska 2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Portugalska letecky 2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Portugalsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Portugalsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Portugalsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Algarve nebo sekci dovolená s dětmi.