Dovolená v Portugalsku u moře
Vlajka Portugalska

Aktuální nabídka Last Minute zájezdů do Portugalska a dovolená Portugalsko 2020 levně. ☀️ All Inclusive pobyty v luxusních hotelech 2020. Zájezdy do Portugalska s ubytováním. Super Last Minute Portugalsko.

Portugalskem.cz    >    

Portugalsko 2020 - Super Last Minute Portugalsko

Vyhledávání zájezdů

Portugalsko podle termínu

Quinta Das Buganvilias
Dovolená Portugalsko na podzim 2020 v lokalitě Azorské ostrovy v 3hvězdičkovém ubytování Quinta Das Buganvilias, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 23. říjen až pátek 30. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 24990,- Kč.
 
Pestana Bahia Praia
Dovolená Portugalsko na podzim 2020 v lokalitě Azorské ostrovy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Pestana Bahia Praia, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 23. říjen až pátek 30. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 27790,- Kč.
 
Pedras Do Mar Resort & Spa
Dovolená Portugalsko na podzim 2020 v lokalitě Azorské ostrovy v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Pedras Do Mar Resort & Spa, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 23. říjen až pátek 30. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 29790,- Kč.
 
Marina Atlantico
Dovolená Portugalsko na podzim 2020 v lokalitě Azorské ostrovy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Marina Atlantico, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 23. říjen až pátek 30. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 28290,- Kč.
  • Klimatizace
  • Vnitřní bazén
  • Minibar
  • Bar
 
Charming Blue
Dovolená Portugalsko na podzim 2020 v lokalitě Azorské ostrovy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Charming Blue, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 23. říjen až pátek 30. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 32490,- Kč.
 
Houses In Pico
Dovolená Portugalsko na podzim 2020 v lokalitě Azorské ostrovy v 3hvězdičkovém ubytování Houses In Pico, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 23. říjen až pátek 30. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 24290,- Kč.
 
Horta
Dovolená Portugalsko na podzim 2020 v lokalitě Azorské ostrovy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Horta, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 23. říjen až pátek 30. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 28090,- Kč.
 
Graciosa Resort Biosphere Island Hotel
Dovolená Portugalsko na podzim 2020 v lokalitě Azorské ostrovy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Graciosa Resort Biosphere Island Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 23. říjen až pátek 30. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 32490,- Kč.
 
Furnas Lake Forest Living
Dovolená Portugalsko na podzim 2020 v lokalitě Azorské ostrovy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Furnas Lake Forest Living, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 23. říjen až pátek 30. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 32690,- Kč.
 
Do Colegio
Dovolená Portugalsko na podzim 2020 v lokalitě Azorské ostrovy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Do Colegio, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 23. říjen až pátek 30. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 27790,- Kč.
  • Klimatizace
  • Vnější bazén
  • Vnitřní bazén
  • Minibar
  • Fitness
 

Zobrazeno 11-20 z 1876 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Portugalsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal